• Śniadanie w domu Urszuli!

  To już siódme "Śniadanie u gwiazdy" w Radiu Złote Przeboje. Urszula zaprosiła nas do swojego domu pod Warszawą. Wokalistka pokazała nam nie tylko swój dom, miejsce prób, czy poczęstowała pyszną kawę, ale i przewiozła... wyjątkowym samochodem! jakim? Posłuchajcie i zobaczcie galerię!

 • Zobacz galerię zwycięzców konkursu!

  "A w pracy słucham Radia Złote Przeboje"! Sam dołącz do zabawy! Wyślij zdjęcie lub film na adres awpracy@zloteprzeboje.pl i ciesz się wraz z kolegami z pracy wyjątkowym prezentem od Radia Złote Przeboje!

Kiedyś i dziś

 • Weekend z zespołem Varius Manx!

  12-09-2014 10:05

  Początek zespołu Varius Manx datuje się na rok 1989. Ale to rok 1994 możemy uznać za ich oficjalne wkroczenie na muzyczny rynek. Nazwę Varius Mans przetłumaczyć możemy jako "dziwny kot rasy Manx" i jak nazwa... sama historia zespołu jest raczej... nietypowa. W odróżnieniu od innych grup muzycznych Variusi mają trzy stałe... Jakie? I jaka jest historia zespołu, a po dzisiejszy dzień?! Przeczytacie tutaj i usłyszycie przez cały weekend na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Niesłabnąca gwiazda Dżemu!

  23-05-2014 20:00

  Gwiazda koncertu Złote Przeboje na wakacjach w Środzie Wielkopolskiej! Zespół Dżem - legenda z mroczną przeszłością! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy historię zespołu, który na zawsze zmienił polską scenę bluesa!

 • "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" Chris Rea gwiazdą weekendu

  16-05-2014 15:37

  Jego chropowaty głos i charakterystyczny sposób gry na gitarze znają wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że nazwisko Rea w rodzinnym miasteczku artysty kojarzyło się zupełnie inaczej - choć też bardzo dobrze. "Rea's Ice-cream" - tak nazywała się sieć lodziarni należąca do ojca Chrisa. Rodzina muzyka była wesoła i gwarna. Temperament matki Irlandki i ojca Włocha plus siedmioro dzieci - trzeba było głośno krzyczeć, żeby ktoś usłyszał. Może stąd słynna chrypka Chrisa Rea?