Kiedyś i dziś

 • Poznajcie historię grupy Smokie!

  21-05-2015 20:17

  Gdybyśmy zapytali was o największy przebój brytyjczyków z grupy Smokie, to pewnie odpowiedzieli byście "Living next door to Alice". Może nawet bylibyście w stanie go zaśpiewać. Nic dziwnego, bo to z tą piosenką, obok "Needles and Pins" zespół, od lat 70-tych najbardziej się kojarzy. Dlatego pora poznać wstrząsającą prawdę... To nie jest piosenka grupy Smokie! I co teraz? I nic, bo w końcu, jak mawiają amerykanie - nie jest ojcem ten kto spłodzi, tylko ten kto wychowa.

 • Kiedyś i dziś: zespół Elektryczne Gitary!

  07-05-2015 16:17

  Zespół powstał w 1990 roku w Warszawie. Była to wspólna inicjatywa gitarzysty Rafała Kwaśniewskiego i basisty Piotra Łojka. Niedługo później do duetu dołączył Kuba Sienkiewicz - autor tekstów, wokalista i kompozytor. Ich muzyka to satyryczny rock' n' roll, a koncerty, jak sami określają, to bardziej happeningi, niż klasyczne koncerty rockowe. Poznajcie historię tej nietuzinkowej formacji.

 • Wpadki gwiazd!

  23-04-2015 15:05

  Wpadki - o nich gwiazdy wolałyby zapomnieć! A może jednak nie? Przecież to właśnie dzięki wpadkom zdobywa się największą popularność i to one najczęściej zostają hitami internetu. Zebraliśmy dla Was kilka kontrowersyjnych wpadek gwiazd!