• "The best of" - trasa koncertowa zespołu Lady Pank!

  Grupa Lady Pank wyruszyła w trasę koncertową "The Best Of", podczas której odwiedzi sześć największych polskich miast. Z tej okazji liderzy zespołu odwiedzili studio Radia Złote Przeboje! Sprawdźcie czy Wasz ulubiony zespół zagra w Waszym mieście i posłuchajcie rozmowy z muzykami!

 • Rogalska od kuchni: w restauracji Andrzeja Polana!

  Nowy program Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje! W najnowszym sezonie Marzena poznaje świat gwiazd od kuchni. W ostatnim odcinku gościliśmy w Małej Polanie Smaków u mistrza kulinarnego Andrzeja Polana! Posłuchajcie!

 • Najśmieszniejsza Godzina Świata!

  Godzina pełna żartu i dobrego humoru w Radiu Złote Przeboje. W programie usłyszycie Katarzynę Kwiatkowską w skeczu "Złociutka" oraz Jarosława Boberka w "Dzień Boberek Państwu!". Dodatkowo w cyklu "Kabaret Tygodnia" czekają na Was zabawne anegdoty i scenki przygotowywane przez najpopularniejsze polskie kabarety.

Kiedyś i dziś

 • Złote Przeboje zespołu IRA!

  10-09-2015 14:20

  Gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje jest zespół IRA! Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak powstała grupa, jakie przemiany przeszła i co sądzą o nich fani, musicie włączyć Radia Złote Przeboje! A już teraz, przeczytajcie historię powstania zespołu!

 • Niezapomniane seriale!

  02-09-2015 18:31

  Już w ten weekend w Radiu Złote Przeboje zapraszamy na podróż po niezapomnianych serialach, które pokochaliśmy i do których wciąż wracamy mimo upływu lat!

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Tina Turner!

  17-06-2015 14:55

  Kobieta, o której opowiadać można godzinami, tak jak słuchać piosnek, które stworzyła przez cały okres swojej twórczości. Najbardziej dynamiczna wokalistka w historii muzyki, obdarzona nieprzeciętnym głosem, posiadaczka jednych z najpiękniejszych nóg. Panie, Panowie - Tina Turner!