• Graj o całość!

  Na antenie Radia Złote Przeboje trwa nowy konkurs prowadzony przez Zygmunta Chajzera! Sprawdź jakie nagrody możesz wygrać w zabawie "Graj o całość" i jak zgłosić się do gry!

 • Koncert walentynkowy w Katowicach!

  Spraw bliskiej osobie niezwykły walentynkowy prezent! Już 13 lutego w katowickim Spodku, z okazji walentynek wystąpi Sandra oraz Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu Artyści zaśpiewają wszystkie największe przeboje: "In the heat of the night", "Maria Magdalena" czy "You're My Heart, You're My Soul"! Nie możecie tego przegapić!

Kiedyś i dziś

 • Enya - muzyczna duma Irlandii!

  29-01-2015 15:43

  Enya, wielka artystka, duma Irlandii, bardzo spokojna i skromna kobieta, która konsekwentnie od lat, realizuje filozofię swojego życia: żyjmy najlepiej jak potrafimy i pozwólmy na to samo innym! Poznajcie historie jej niezwykłej kariery z dala od błysku fleszy! Enya będzie gwiazdą najbliższego weekendu w Radiu Złote Przeboje!

 • Zespół Varius Manx! Fenomen?

  12-09-2014 10:05

  Początek zespołu Varius Manx datuje się na rok 1989. Ale to rok 1994 możemy uznać za ich oficjalne wkroczenie na muzyczny rynek. Nazwę Varius Mans przetłumaczyć możemy jako "dziwny kot rasy Manx" i jak nazwa... sama historia zespołu jest raczej... nietypowa. W odróżnieniu od innych grup muzycznych Variusi mają trzy stałe... Jakie? I jaka jest historia zespołu, a po dzisiejszy dzień?! Przeczytacie tutaj i usłyszycie przez cały weekend na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Niesłabnąca gwiazda Dżemu!

  23-05-2014 20:00

  Gwiazda koncertu Złote Przeboje na wakacjach w Środzie Wielkopolskiej! Zespół Dżem - legenda z mroczną przeszłością! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy historię zespołu, który na zawsze zmienił polską scenę bluesa!