• Śniadanie u Gwiazdy: poranek u Alicji Majewskiej

  Jedenaste "Śniadanie u gwiazdy" w Radiu Złote Przeboje postanowiliśmy spędzić w domu Alicji Majewskiej! Co robi w swoim domu gwiazda o 6:00 rano i jakie smakołyki serwuje gościom? Sprawdziliśmy to! Posłuchajcie jak Alicja Majewska ugościła Piotra Jaworskiego i Jarka Budnika!

 • Trasa koncertowa Garou!

  W marcu Garou ruszy ze swoją trasą koncertową po Polsce! Fanów piosenkarza nie może zabraknąć na koncertowej widowni! Szczególnie, kiedy bilety na koncerty możecie wygrać na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Graj o całość!

  Na antenie Radia Złote Przeboje trwa nowy konkurs prowadzony przez Zygmunta Chajzera! Sprawdź jakie nagrody możesz wygrać w zabawie "Graj o całość" i jak zgłosić się do gry!

Kiedyś i dziś

 • Weekend Latino w Radiu Złote Przeboje!

  24-03-2015 13:11

  Można śmiało powiedzieć, że latino to najgorętsze rytmy muzyczne. Kolorowe stroje, pióra, półnagie ciała i moc emocji sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W ten weekend w Radiu Złote Przeboje będziemy bawić się właśnie w rytmie latino, a my przypominamy Wam charakterystycznie ruchy latynoamerykańskich tańców!

 • Niegasnąca gwiazda Anny Jantar!

  11-03-2015 13:09

  Bohaterka tego weekendu w Radiu Złote Przeboje, to przykład artysty, który pozostaje na zawsze w sercach i w pamięci swoich fanów i wiernych słuchaczy. I choć jej największa kariera, to zaledwie okres 8 lat, to pamięć o artystce jest wciąż żywa, a jej piosenek słuchają kolejne pokolenia.

 • Oscarowe Złote Przeboje!

  19-02-2015 14:09

  Są wśród oscarowych filmów takie, które naprawdę zapadają w pamięć i żyją w naszej świadomości przez dziesiątki lat. Zawsze z chęcią i sentymentem wracamy do takowych filmów. Filmy zyskują takie uznanie także za sprawą muzyki i piosenek, które pojawiają się w oskarowych dziełach a także często są powodem przyznania statuetki. Zdarza się, że piosenki są bardziej znane niż filmy dla którym zostały stworzone!