• Wakacyjna trasa po Polsce!

  Od 10 lipca, prowadzący program "Złote Przeboje na Dzień Dobry" Piotr Jaworski i Jarek Budnik, piątkowe poranki spędzają na dworcach PKP w całej Polsce, gdzie sprawdzają dokąd wybieracie się na wakacje!

 • Wielkie święto muzyki tanecznej w Zielonej Górze!

  Polskie i światowe gwiazdy zapraszają na festiwal "Disco pod gwiazdami", który odbędzie się już 14 i 15 sierpnia w Zielonej Górze! Poznajcie szczegóły już teraz i wygrajcie bilety na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Grażyna Szapołowska w Radiu Złote Przeboje!

  Z okazji premiery nowej lirycznej piosenki, w studiu Radia Złote Przeboje pojawiła się Grażyna Szapołowska! Czy aktorka lubi wspominać swoje role? Jak doszło do nagrania piosenki "Jesteśmy" i o wiele więcej! Posłuchajcie koniecznie rozmowy Tomka Brhela w programie "To właśnie muzyka"!

Kiedyś i dziś

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Tina Turner!

  17-06-2015 14:55

  Kobieta, o której opowiadać można godzinami, tak jak słuchać piosnek, które stworzyła przez cały okres swojej twórczości. Najbardziej dynamiczna wokalistka w historii muzyki, obdarzona nieprzeciętnym głosem, posiadaczka jednych z najpiękniejszych nóg. Panie, Panowie - Tina Turner!

 • Madonna - modowa eksperymentatorka

  11-06-2015 09:00

  Madonna od kiedy pojawiła się na scenie nie tylko wzbudzała kontrowersje swoim zachowaniem czy tekstami piosenek. Wokalistka przede wszystkim zwracała na siebie uwagę swoim stylem. Zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza z młodej buntowniczki w Królową Pop.

 • Poznajcie historię grupy Smokie!

  21-05-2015 20:17

  Gdybyśmy zapytali was o największy przebój brytyjczyków z grupy Smokie, to pewnie odpowiedzieli byście "Living next door to Alice". Może nawet bylibyście w stanie go zaśpiewać. Nic dziwnego, bo to z tą piosenką, obok "Needles and Pins" zespół, od lat 70-tych najbardziej się kojarzy. Dlatego pora poznać wstrząsającą prawdę... To nie jest piosenka grupy Smokie! I co teraz? I nic, bo w końcu, jak mawiają amerykanie - nie jest ojcem ten kto spłodzi, tylko ten kto wychowa.