• II edycja trasy: Złote Przeboje na wakacjach!

  Trwa drugi już cykl weekendowych imprez "Złote Przeboje na wakacjach". Podczas trasy, która obejmie 11 miast Polski, z koncertami wystąpi rekordowa liczba gwiazd muzyki, a wydarzeniom towarzyszyć będą konkursy, animacje i atrakcje kulinarne. Baw się z nami już w sobotę w Giżycku!

 • Pięciu wspaniałych podbiło ERGO ARENĘ!

  Prawie siedem tysięcy widzów obejrzało koncert Backstreet Boys w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE. W Trójmieście pojawili się zarówno ci, którzy mieli okazję obejrzeć koncert w Warszawie jak i fani, dla których był to "pierwszy raz" z legendarnym boysbandem na tegorocznej trasie koncertowej.

 • Patrycja Markowska w Radiu Złote Przeboje!

  Jak spędza wakacje?! Za co najbardziej lubi plenerowe koncerty i dlaczego to właśnie do piosenki "Nim się zamienisz w żart" powstał jej najnowszy teledysk?! Gościem porannego programu Radia Złote Przeboje była Patrycja Markowska! Posłuchajcie!

Kiedyś i dziś

 • Niesłabnąca gwiazda Dżemu!

  23-05-2014 20:00

  Gwiazda koncertu Złote Przeboje na wakacjach w Środzie Wielkopolskiej! Zespół Dżem - legenda z mroczną przeszłością! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy historię zespołu, który na zawsze zmienił polską scenę bluesa!

 • "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" Chris Rea gwiazdą weekendu

  16-05-2014 15:37

  Jego chropowaty głos i charakterystyczny sposób gry na gitarze znają wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że nazwisko Rea w rodzinnym miasteczku artysty kojarzyło się zupełnie inaczej - choć też bardzo dobrze. "Rea's Ice-cream" - tak nazywała się sieć lodziarni należąca do ojca Chrisa. Rodzina muzyka była wesoła i gwarna. Temperament matki Irlandki i ojca Włocha plus siedmioro dzieci - trzeba było głośno krzyczeć, żeby ktoś usłyszał. Może stąd słynna chrypka Chrisa Rea?

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje - weekend z Genesis!

  25-04-2014 13:22

  Już w ten weekend, z cyklu "Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje" gwiazdą Radia Złote Przeboje będzie Genesis i Phil Collins. Na antenie usłyszycie największe przeboje zespołu, a już teraz przeczytajcie jak doszło do powstania legendarnego Genesis.