• Wygraj wyprawkę dla pierwszaka!

  Już za kilka dni nasze dzieci idą do szkoły. Czy wszystko już jest przygotowane? Zeszyty, podręczniki, przybory, worek na kapcie? Gdyby brakowało tornistra, to się dobrze składa. Bo Radio Złote Przeboje ma dla Waszych pociech przepiękne plecaki. Słuchajcie uważnie Radia Złote Przeboje i wygrywajcie. Już od poniedziałku.

 • Wakacyjna trasa po Polsce!

  Od 10 lipca, prowadzący program "Złote Przeboje na Dzień Dobry" Piotr Jaworski i Jarek Budnik, piątkowe poranki spędzają na dworcach PKP w całej Polsce, gdzie sprawdzają dokąd wybieracie się na wakacje!

 • Grażyna Szapołowska w Radiu Złote Przeboje!

  Z okazji premiery nowej lirycznej piosenki, w studiu Radia Złote Przeboje pojawiła się Grażyna Szapołowska! Czy aktorka lubi wspominać swoje role? Jak doszło do nagrania piosenki "Jesteśmy" i o wiele więcej! Posłuchajcie koniecznie rozmowy Tomka Brhela w programie "To właśnie muzyka"!

Kiedyś i dziś

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Tina Turner!

  17-06-2015 14:55

  Kobieta, o której opowiadać można godzinami, tak jak słuchać piosnek, które stworzyła przez cały okres swojej twórczości. Najbardziej dynamiczna wokalistka w historii muzyki, obdarzona nieprzeciętnym głosem, posiadaczka jednych z najpiękniejszych nóg. Panie, Panowie - Tina Turner!

 • Madonna - modowa eksperymentatorka

  11-06-2015 09:00

  Madonna od kiedy pojawiła się na scenie nie tylko wzbudzała kontrowersje swoim zachowaniem czy tekstami piosenek. Wokalistka przede wszystkim zwracała na siebie uwagę swoim stylem. Zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza z młodej buntowniczki w Królową Pop.

 • Poznajcie historię grupy Smokie!

  21-05-2015 20:17

  Gdybyśmy zapytali was o największy przebój brytyjczyków z grupy Smokie, to pewnie odpowiedzieli byście "Living next door to Alice". Może nawet bylibyście w stanie go zaśpiewać. Nic dziwnego, bo to z tą piosenką, obok "Needles and Pins" zespół, od lat 70-tych najbardziej się kojarzy. Dlatego pora poznać wstrząsającą prawdę... To nie jest piosenka grupy Smokie! I co teraz? I nic, bo w końcu, jak mawiają amerykanie - nie jest ojcem ten kto spłodzi, tylko ten kto wychowa.