• "Prawdziwe gwiazdy złote przeboje" już na płycie!

  Na półkach sklepowych jest już płyta "Prawdziwe gwiazdy. Złote przeboje". Album ten to kompilacja największych hitów, które można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Śniadanie u Gwiazdy: poranek u Krzysztofa Krawczyka!

  To już druga odsłona nowego cyklu w Złotych Przebojach na Dzień Dobry! "Śniadanie u Gwiazdy"! Do swojego domu na wyjątkowe śniadanie wśród złotych i platynowych płyt zaprosił nas Krzysztof Krawczyk! Mamy dla Was ekskluzywne zdjęcia!

 • "Fotografie" Panasewicza w Radiu Złote Przeboje!

  Gościem porannego programu Radia Złote Przeboje był Janusz Panasewicz. Właśnie we wtorek 25 marca, miała miejsce premiera drugiej solowej płyty wokalisty Lady Pank, pt. "Fotografie".

 • Tatiana Okupnik w Radiu Złote Przeboje!

  Gościem sobotniego programu Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje była wokalistka Tatiana Okupnik. Szczęśliwa, spełniona mężatka, jurorka programu "X Factor", która właśnie wydała płytę pt. Blizna. Posłuchajcie co Tatiana wyznała Marzenie!

Kiedyś i dziś

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Lionel Richie!

  28-03-2014 16:00

  Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy Lionel Richie to prawdziwe imię i nazwisko - to owszem, jest prawdziwe. Tak walecznie nazywa się słynny muzyk. Urodził się w 1949 roku w malutkim miasteczku w stanie Alabama. Początkowo nic nie zapowiadało, że będzie wokalistą, muzykiem, kompozytorem i wielką gwiazdą. Zapraszamy na weekend z Lionelem Richie na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Tydzień Kobiet w Radiu Złote Przeboje!

  07-03-2014 13:45

  Dzień Kobiet już w sobotę 8 marca! W tym roku, w Radiu Złote Przeboje postanowiliśmy świętować nie dzień! A Tydzień Kobiet! Już w ten weekend usłyszycie na antenie mnóstwo opowieści i największe przeboje najwspanialszych dam światowej i polskiej sceny muzycznej! Szykuje się istna uczta!

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Tina Turner!

  07-02-2014 15:55

  Kobieta, o której opowiadać można godzinami, tak jak słuchać piosnek, które stworzyła przez cały okres swojej twórczości. Najbardziej dynamiczna wokalistka w historii muzyki, obdarzona nieprzeciętnym głosem, posiadaczka jednych z najpiękniejszych nóg. Panie, Panowie - Tina Turner!