• Sylwester w Poznaniu!

  Nowy Rok w Poznaniu będziemy witać pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc". Ten i inne wielkie przeboje Anny Jantar usłyszymy w nowych aranżacjach w wykonaniu artystek i artystów z różnych pokoleń. Piosenki Anny Jantar wykonają m.in. Ania Rusowicz, Małgorzata Ostrowska, Halina Frąckowiak i Kasia Wilk! Cały koncert poprowadzą Jerzy Telesiński oraz Asia Kruk!

 • Uczta dla fanów zespołu ABBA!

  Już 24 stycznia w katowickim spodku odbędzie się wyjątkowy musical "ABBA S.O.S."! Musical to 1,5 godzinna uczty z nieśmiertelnymi przebojami ABBA wplecionymi w życiowe historie bohaterów, którzy spotykają się w klubie "ABBA FAN" i tworzą fabułę niezwykłego spektaklu.

 • Śniadanie u Braci Golec!

  To już dziewiąte "Śniadanie u gwiazdy" w Radiu Złote Przeboje. Co robią gwiazdy muzyki o 6:00 rano? I jakim śniadaniem przyjmują swoich gości o poranku! Sprawdziliśmy to! Posłuchajcie jak Paweł Golec i Łukasz Golec przyjęli naszych redakcyjnych kolegów!

 • Koncert walentynkowy w Katowicach!

  Spraw bliskiej osobie niezwykły walentynkowy prezent! Już 13 lutego w katowickim Spodku, z okazji walentynek wystąpi Sandra oraz Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu Artyści zaśpiewają wszystkie największe przeboje: "In the heat of the night", "Maria Magdalena" czy "You're My Heart, You're My Soul"! Nie możecie tego przegapić!

Kiedyś i dziś

 • Weekend z zespołem Varius Manx!

  12-09-2014 10:05

  Początek zespołu Varius Manx datuje się na rok 1989. Ale to rok 1994 możemy uznać za ich oficjalne wkroczenie na muzyczny rynek. Nazwę Varius Mans przetłumaczyć możemy jako "dziwny kot rasy Manx" i jak nazwa... sama historia zespołu jest raczej... nietypowa. W odróżnieniu od innych grup muzycznych Variusi mają trzy stałe... Jakie? I jaka jest historia zespołu, a po dzisiejszy dzień?! Przeczytacie tutaj i usłyszycie przez cały weekend na antenie Radia Złote Przeboje!

 • Niesłabnąca gwiazda Dżemu!

  23-05-2014 20:00

  Gwiazda koncertu Złote Przeboje na wakacjach w Środzie Wielkopolskiej! Zespół Dżem - legenda z mroczną przeszłością! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy historię zespołu, który na zawsze zmienił polską scenę bluesa!

 • "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" Chris Rea gwiazdą weekendu

  16-05-2014 15:37

  Jego chropowaty głos i charakterystyczny sposób gry na gitarze znają wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że nazwisko Rea w rodzinnym miasteczku artysty kojarzyło się zupełnie inaczej - choć też bardzo dobrze. "Rea's Ice-cream" - tak nazywała się sieć lodziarni należąca do ojca Chrisa. Rodzina muzyka była wesoła i gwarna. Temperament matki Irlandki i ojca Włocha plus siedmioro dzieci - trzeba było głośno krzyczeć, żeby ktoś usłyszał. Może stąd słynna chrypka Chrisa Rea?