• Thomas Anders już w lipcu na koncercie w Sopocie!

  Już 25 lipca, w sopockiej Operze Leśnej, ze specjalnym koncertem, z okazji 30 - lecia grupy Modern Talking wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling" "Jet Airliner" i wiele innych. Gorąco zapraszamy!

 • "Bursztynowa kolekcja" prawdziwych gwiazd!

  Bursztyn kojarzy się w Polsce wyłącznie pozytywnie. Z jednej strony z biżuterią, z drugiej z wakacjami nad morzem a z trzeciej z piosenką. Łącząc te wątki, wraz z wytwórnią płytową MTJ postanowiliśmy stworzyć kolekcję, która zawiera największe przeboje gwiazd polskiej sceny muzycznej! Poznajcie kolejne odsłony cyklu!

Kiedyś i dziś

 • Prawdziwe Gwiazdy, Złote Przeboje: Tina Turner!

  17-06-2015 14:55

  Kobieta, o której opowiadać można godzinami, tak jak słuchać piosnek, które stworzyła przez cały okres swojej twórczości. Najbardziej dynamiczna wokalistka w historii muzyki, obdarzona nieprzeciętnym głosem, posiadaczka jednych z najpiękniejszych nóg. Panie, Panowie - Tina Turner!

 • Madonna - modowa eksperymentatorka

  11-06-2015 09:00

  Madonna od kiedy pojawiła się na scenie nie tylko wzbudzała kontrowersje swoim zachowaniem czy tekstami piosenek. Wokalistka przede wszystkim zwracała na siebie uwagę swoim stylem. Zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza z młodej buntowniczki w Królową Pop.

 • Poznajcie historię grupy Smokie!

  21-05-2015 20:17

  Gdybyśmy zapytali was o największy przebój brytyjczyków z grupy Smokie, to pewnie odpowiedzieli byście "Living next door to Alice". Może nawet bylibyście w stanie go zaśpiewać. Nic dziwnego, bo to z tą piosenką, obok "Needles and Pins" zespół, od lat 70-tych najbardziej się kojarzy. Dlatego pora poznać wstrząsającą prawdę... To nie jest piosenka grupy Smokie! I co teraz? I nic, bo w końcu, jak mawiają amerykanie - nie jest ojcem ten kto spłodzi, tylko ten kto wychowa.