"W drodze do marzeń" - premiera nowego singla i teledysku Wilków!

Newsy
20.03.2017 16:17
Wilki

Wilki (Wilki (fot. Facebook))

Wilki właśnie zaprezentowali teledysk do piosenki "W drodze do marzeń". Klip promuje ich najnowszy album "Przez dziewczynę".
"W drodze do marzeń" jest oparty na brytyjsko brzmiącym riffie rodem z muzyki pubowej. Na próbie riff zagrał Mikis, a ja zacząłem nucić melodię i po godzinie mieliśmy gotową piosenkę. Tekst opowiada o życiu zespołu w trasie i właśnie podczas trasy koncertowej Monika napisała ten tekst. To prawdziwa historia romansu, który zdarzył się jednemu z moich kolegów.

Dziś, w dniu oficjalnej premiery singla, swoją premierę ma także teledysk do tej piosenki.

Podczas nagrywania clipu świetnie się bawiliśmy - opowiada Robert - jest bardzo pozytywny i radosny. Teledysk pokazuje zespół w sytuacjach prywatnych, na backstage'u, w sali prób i na koncertach. Jest też mnóstwo niepublikowanych wcześniej filmów, okazało się, że mamy naprawdę spore archiwum i udało nam się pokazać niemalże wszystkich muzyków grających w Wilkach przez ostatnie 25 lat.

Zespół rozpoczął przygotowania do wakacyjnej trasy na 25-lecie Wilków:

Na pewno na koncertach pojawi się wiele utworów dawno niegranych, na niektórych także goście. Szczególnie cieszymy się, na Przystanek Woodstock, gdzie zagramy utwory z pierwszej płyty i parę numerów z Przedmieść.

"Przez dziewczyny" to ósmy album studyjny zespoły. W jego skład wchodzi jedenaście utworów.

Wilki to polski zespół pop-rockowy, który zadebiutował w 1992, założony przez Roberta Gawlińskiego, kompozytora i autora tekstów. Do tej pory wydał  8 płyt studyjnych i 3 płyty koncertowe. Wielokrotnie ich płyty pokrywały się platyną a piosenki znajdowały się na szczycie listy przebojów.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!