Disco babcia, czyli jak tańczyć przy hicie grupy Ottawan

Magdalena Słomka
30.08.2017 11:47
Disco babcia tańczy przy hicie grupy Ottawan

Disco babcia tańczy przy hicie grupy Ottawan (kadr z wideo)

Ta kobieta pochodząca z Rosji pokaże Wam, że wiek wcale nie ma znaczenia! Zobaczcie, jak starsza pani pląsa do hitu "D.I.S.C.O.".

Koniec tygodnia, piąteczek, a Ty zamiast lecieć na miasto ze znajomymi, masz ochotę tylko na leżenie, leżenie i ewentualnie leżenie? Jeśli chodzi o jakąkolwiek zabawę, to w grę wchodzi tylko sobota, ale co, jeśli zabalujesz zbyt mocno i będziesz jeszcze nieprzytomny w poniedziałek?

Życie jest po to, by czerpać z niego garściami. Pracujemy żeby żyć, a nie żyjemy żeby pracować! Niby łatwo się mówi, ale gdy widzi się wokół siebie ludzi, którzy potrafią się dobrze zabawić, okazuje się, że można!

Pani z poniższego filmiku jest żywym przykładem na to, że należy cieszyć się małymi rzeczami i warto pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko... 22 sierpnia 2017 roku mieszkańcy Syktywkar, miasta w Rosji, obchodzili Dzień Republiki. Z tej okazji legenda disco z lat 70.-80. - zespół Ottawan - przybył do  metropolii, by zagrać jeden ze swoich największych hitów.

Zobaczcie, jak się bawi Rosja!

Jeśli macie ochotę zanurzyć się jeszcze na chwilę we wschodnich klimatach, polecamy Wam występ małej Rosjanki, która zaskoczyła publiczność swoim wykonaniem przeboju "Kolorowe jarmarki"!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!