Freddie Mercury w 3D, czyli jak wokalista Queen zmieniał się przez lata

Magdalena Słomka
21.02.2018 16:21
Freddie Mercury

Freddie Mercury (Photoshot / REPORTER / East News)

Minęło już 26 lat od śmierci artysty, a jego popularność wcale nie maleje! Sprawdźcie, jaką ewolucję z roku na rok przechodził Freddie Mercury.

Ten człowiek musiał stać się popularny... W wywiadach wokalista Queen podkreślał, że na co dzień jest skromnym człowiekiem, jednak w momencie wejścia na scenę, wstępuje w niego nowa siła. Tłumy, światła, muzyka działały na niego jak wabik. Nic dziwnego, że Freddie Mercury stał się legendą, a utwory, które wyśpiewywał, do dziś określa się jako kultowe.

Angel Nene postanowił oddać cześć wokaliście zespołu Queen i stworzył wyjątkowe wideo. Dzięki technice 3D połączył ze sobą 33 zdjęcia muzyka tak, że przechodzą płynnie zgodnie z upływem lat 1946-1991.

Zobaczcie sami!

Kochamy Queen, dlatego piszemy o Freddiem i nie mamy zamiaru przestać! :) Sprawdźcie, jakie utwory wybraliście w naszej sondzie o 10 najlepszych przebojach kapeli. Znaleźliśmy też dla Was sposób na stworzenie miniaturowego Freddiego!

Za co kochacie Freddiego Mercury'ego?

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Jaana Novak

    Oceniono 11 razy 11

    Mężczyźni pochodzą z Marsa, kobiety z Wenus, a Freddie z Merkurego;) Można śpiewać piosenki Freddiego, ale po co? Próby coverowania utworów Queen zazwyczaj kończą się fiaskiem i pokazują wokalną biedę dzisiejszych "piosenkarzy". A śpiewał w czasach bez autotunów i komputerowych manipulacji. Facet miał w gardle osobny instrument muzyczny. Jego piosenki przenikają człowieka na wylot, wkradają się do podświadomości i już tam pozostają. Zastąpić Freddiego? Spróbujcie zastąpić Słońce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!