Coolturalny Gdańsk ostatnim tygodniem w konkursie "Co jest grane w Gdańsku"!

10.12.2012
Gdańska

Gdańska (Gdańska)

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza wielki konkurs dźwiękowy. Główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Gdańsku i wiele innych atrakcji.

Coolturalny Gdańsk jest ostatnim tygodniem tematycznym w konkursie „Co jest grane
w Gdańsku”, którego organizatorem jest Gdańska Organizacja Turystyczna. Aby wziąć udział
w konkursie wystarczy odwiedzić stronę www.gdansk4u.pl/mobile/konkurs i odkryć, co jest grane w Gdańsku. Główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Gdańsku i wiele innych atrakcji.

Konkurs ma na celu inspirację turystów do odwiedzenia Gdańska i tym samym poznanie jego atrakcji turystycznych za pomocą audycji dźwiękowych. Audycje zlokalizowane są w 100 najbardziej atrakcyjnych miejscach w Gdańsku i tworzą innowacyjny szlak turystyczny. Turysta może rozpoznać szlak za pomocą charakterystycznej tablicy z czerwonym kodem QR, który po zeskanowaniu przekieruje do audycji o historii danego miejsca. Audycje dźwiękowe są częścią bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne gdansk4u MOBILE, która pełni funkcję mobilnego informatora po Gdańsku.

Konkurs rozpoczął się 12 listopada 2012 i trwa do 09 grudnia 2012. Co tydzień, przez okres
4 tygodni na stronie konkursu pojawiają się dwie audycje dźwiękowe oraz wskazówka do trzeciej audycji. Każdy tydzień prezentuje inną tematykę audycji, która nawiązuje do wyróżników Gdańska. Coolturalny Gdańsk to takie obiekty jak: Tatr w Oknie, Teatr Wybrzeże i premiowana Wystawa „Drogi do Wolności”. Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłuchanie audycji i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. Dodatkowo premiowana audycja, nie została umieszczona na stronie. Odpowiedź na pytanie do tej audycji uczestnik konkursu znajdzie w Gdańsku, gdzie we wskazanym miejscu może odsłuchać audycje.

Fundatorami nagród w konkursie są: Hotel Admirał w Gdańsku, Hotel Haffner w Sopocie oraz kino 5D Extreme w Gdańsku.


Gdańska Organizacja Turystyczna powstała 10 lat temu (2002r.) i jest stowarzyszeniem, które zajmuje się turystyczną promocją Gdańska oraz blisko współpracuje z lokalną branżą turystyczną i samorządem terytorialnym w Gminie Gdańsk. GOT skupia ponad 120 członków, w skład, których wchodzą: hotele, organizatorzy turystyki, touroperatorzy, biura podróży, restauracje i inne firmy związane z branżą turystyczną. Głównym członkiem GOT jest Miasto Gdańsk.  

gadńska4umobile

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!