Wyprawka dla dzieciaka w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Konkurs
20.08.2017 16:39
konkurs

konkurs (Wyprawka dla dzieciaka!)

Już za kilka dni nasze dzieci idą do szkoły. Czy wszystko już jest przygotowane? Zeszyty, podręczniki, przybory, worek na kapcie? Gdyby brakowało tornistra, to się dobrze składa. Bo Radio Złote Przeboje ma dla Waszych pociech przepiękne plecaki z wyposażeniem. Słuchajcie uważnie Radia Złote Przeboje i wygrywajcie. Już od poniedziałku.

Od poniedziałku 21 sierpnia, do piątku 25 sierpnia, 2 razy dziennie to Wy możecie wygrać wyprawkę dla swojego dziecka w Radiu Złote Przeboje!

Wystarczy, że po informacji na antenie o starcie zabawy jako pierwsi dodzwonicie się do studia pod numer telefonu (022)4444000!

Do wygrania wyjątkowe plecaki dla dziewczynek i chłopców z wyposażeniem! Piórniki, portfele, długopisy, zeszyty i wszystko, co na pewno przyda się uczniom od września!

W każdym finale na antenie rywalizować będzie ze sobą dwójka dumnych rodziców, którzy odpowiadać będą na pytania z wiedzy szkolnej, klas 1-6!! Zwycięzca otrzyma plecak pełen przyborów szkolnych, a ten któremu się nie powiedzie nagrodę pocieszenia, w postaci plecaczka z limitowanej kolekcji Radia Złote Przeboje!

POWODZENIA!

REGULAMIN

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!