Otwarcie pierwszej siłowni HOME OF FITNESS już 19 marca we Wrocławiu!

polecamy
18.03.2016 11:39
McFIT-mat.prasowe

McFIT-mat.prasowe (McFIT-mat.prasowe)

Sieć McFIT 19 marca otworzy swoją pierwszą siłownię HOME OF FITNESS we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 60b. Zapaśnik Damian Janikowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku i Anna Jagaciak, tegoroczna halowa mistrzyni Polski w trójskoku i skoku w dal, jako pierwsi przetestowali klub fitness.

W trakcie spotkania dla przedstawicieli mediów gości po studiu oprowadzała Joanna Jabłczyńska, a sportowcy zaprezentowali próbkę swojego treningu przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro.

Wśród wielu różnorodnych modułów treningowych, wchodzących w skład koncepcji HOME OF FITNESS w McFIT, znajdzie się coś dla każdego - zarówno dla profesjonalnego zapaśnika, koncentrującego się przede wszystkim na treningu siłowym, jak i dla ambitnej sportsmenki-amatorki.

Na około 1800 metrach kwadratowych powierzchni klienci mają do dyspozycji także inne moduły treningowe, w tym Express Workout, umożliwiający wykonanie błyskawicznego treningu obwodowego, oraz Core Workout, pozwalający zadbać o płaski brzuch i wzmocnić dolne partie pleców. Moduły te w połączeniu z bogato wyposażonymi strefami maszyn, wolnych ciężarów i kardio pozwolą każdemu osiągnąć widoczne efekty i przygotować formę nie tylko na Igrzyska, ale także po prostu na wiosnę.

Od soboty 19 marca 2016 r. studio przy ul. Legnickiej 60b będzie otwarte dla wszystkich.

Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych: od 19 do 29 marca 2016 r. każdy może odwiedzić klub tyle razy, ile chce, i bez zobowiązań go przetestować.

W Polsce działa teraz w sumie pięć studiów McFIT - poza wrocławskim jeszcze trzy w Warszawie i jedno w Poznaniu!

Więcej informacji znajdziecie na stronie McFIT!

mcfit

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!