Podróż do świata mody! [KONKURS]

Polecamy
26.09.2017 16:16
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan (Screen z Instagram.com/Barbara Kurdej-Szatan)

Weź udział w konkursie Galerii Łomianki i wygraj podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody!

Kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy? Marzysz o tym, by odwiedzić stolice mody? Weź udział w konkursie Galerii Łomianki i wygraj podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody! Czekamy na Ciebie od 3 do 14 października.

Aby wziąć udział w konkursie "Podróż do świata mody" należy odwiedzić Galerię Łomianki w dniach 3-14 października, zrobić zakupy w salonach i butikach galerii handlowej oraz zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu. Osoba, która w danej godzinie zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma nagrodę - bon zakupowy o wartości 100 zł, a kolejna o wartości 50 zł. Bony można zdobyć co godzinę, a zwycięzcy będą informowani o wygranej poprzez SMS.

Osoby, które w trakcie konkursu zrobią najwięcej zakupów otrzymają nagrody główne. Osoba, która zarejestruje najwięcej paragonów otrzyma voucher na wycieczkę do Nowego Jorku o wartości 20 tys. złotych. Kolejne dwie otrzymają vouchery o wartości 5 tys. zł na wycieczki do wybranego przez siebie miasta - stolicy mody - Londynu, Mediolanu lub Paryża. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, który odbędzie się 14 października. Nagrody wręczy znana aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan.

W konkursie pt. "Podróż do świata mody" będą również do wygrania nagrody dodatkowe - pięć bonów podarunkowych o wartości 1000 zł i sześć bonów o wartości 500 zł na zakupy ze stylistką Galerii Łomianki.

POWODZENIA!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!