Michał Szpak wystąpi w Teatrze Roma w Warszawie

Polecamy
23.02.2018 16:20
Michał Szpak

Michał Szpak (materiały prasowe)

Michał Szpak nie próżnuje i właśnie jest w najnowszej trasie koncertowej "CLASSICA TOUR" w anturażu na jaki czekało wielu fanów talentu Szpaka.

"Classica Tour" to cykl koncertów, które odbędą się w filharmoniach oraz teatrach muzycznych z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. "Classic Sisters" oraz gościa specjalnego - Marleny Szpak - wybitnej sopranistki. Trasa obejmuje również koncerty w USA.

Akt pierwszy koncertu to romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso", który wykonywali wcześniej min. Andrea Bocelli i Ariana Grande.

Część druga to eksplozja energii i rytmu, w której nie zabraknie również najnowszego hitu Michała - "Don't Poison Your Heart".

Trasa "Classica Tour" Michała Szpaka to niesamowita i bardzo energetyczna dawka największych przebojów artysty w niezwykłych aranżacjach, niezapomniane duety i magiczna oprawa wizualna. To wydarzenie muzyczne którego nie można przegapić!

Michał Szpak
materiały prasowe

Polecamy! :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!