Budnik i Kurzajewski wbiegli na najwyższy biurowiec w Warszawie! [RELACJA]

Złote Przeboje na Dzień Dobry!
09.06.2017 17:51
Jarek Budnik i Maciej Kurzajewski wbiegają na Warsaw Spire

Jarek Budnik i Maciej Kurzajewski wbiegają na Warsaw Spire (Radio Złote Przeboje)

W piątek, 9 czerwca 2017, Jarek Budnik wbiegł po schodach na ostatnie, 49. piętro jednego z najwyższych wieżowców w stolicy - Warsaw Spire. Razem z nim wbiegał gość "Radia Złote Przeboje na Dzień dobry!" - Maciej Kurzajewski, prezenter i dziennikarz sportowy.

Podczas programu porannego, we wtorek 6 czerwca, na antenie Radia Złote Przeboje padło wyzwanie!

Jarek Budnik założył się z Agą Kasprzyk, że da radę wbiec na ostatnie piętro Warsaw Spire - jednego z najwyższych wieżowców w stolicy. Jedynym warunkiem, który postawił prowadzący, było zebranie od słuchaczy 500 lajków pod jego zdjęciem na facebooku Radia Złote Przeboje:

To Wam udało się wrobić Budnika - podana ilość polubień została zebrana w zaledwie kilka godzin! Sam Jarek nie spodziewał się, że cała akcja dojdzie do skutku, natomiast słowo się rzekło - musiał podjąć wyzwanie!

Jarek razem ze swoim wsparciem - dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, stawili się dziś o 8.00 pod biurowcem. Razem z nimi, obecna była Aga Kasprzyk - sędzia zakładu, która sprawiedliwie oceniała czy Jarek nie próbuje ukradkiem dostać się do windy. Budnik pomimo trudności i chwilowego zwątpienia w swoje siły, dokonał niemożliwego - wspiął się na sam szczyt Warsaw Spire, skąd razem z Maćkiem i Agą podziwiał panoramę Warszawy.

Całej audycji możecie posłuchać tutaj:

"Złote Przeboje na Dzień Dobry" codziennie od 6:00 do 10:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!