Co Was ominęło w "Morowym Weekendzie" 19 lutego?! Sprawdźcie!

Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje!
21.02.2017 12:23
Łukasz Jemioł

Łukasz Jemioł (Łukasz Jemioł ( fot. Facebook))

W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad instruktorki narciarstwa Magdaleny Sołtys oraz coacha żywieniowego Agnieszki Mielczarek, opowieści aktora Wojtka Zielińskiego i ciekawostek modowych od projektanta Łukasza Jemioła. Sprawdźcie już teraz!

Odeta Moro i Wojtek Zieliński w 'Morowym Weekendzie'

 

Aktor Wojtek Zieliński znany z filmu "Służby specjalne" czy serialu "Na noże", zdradził czy trzeba umieć coś robić, aby grać, że się umie to robić?! Aktor wyznał w programie co doprowadza go do łez, a co do frustracji. Opowiedział co robi by stać się idealnym tatą? Jak ważne jest dla niego dbanie o zdrowie i ciało. Wojtek Zieliński zdradził też w "Morowym Weekendzie" jakiej roli nigdy by nie zagrał i dla czego. Posłuchajcie:

Odeta Moro i Agnieszka Mielczarek w 'Morowym Weekendzie'

 

Agnieszka Mielczarek jest coachem żywieniowym, prywatnie natomiast narzeczoną Pascala Brodnickiego. W programie zdradziła jak można zrzucić 5 kg nawet w 5 tygodni. Agnieszka Mielczarek powiedziała w "Morowym Weekendzie" co powinnyśmy jeść by wyglądać młodziej. Podpowiedziała też jak znaleźć motywacje, która jest kluczem do sukcesu. Jaka jest jej recepta na dobre zdrowie i piękny wygląd? Posłuchajcie:

Odeta Moro i Łukasz Jemioł w 'Morowym Weekendzie'

 

Projektantem Łukasz Jemioł w "Morowym Weekendzie" opowiedział co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Projektant zdradził jak odmłodzić się ubiorem. Opowiedział też o modzie jaka panuje na polskich ulicach i dał kilka wskazówek jak wyróżnić się z tłumu. Łukasz Jemioł powiedział Odecie Moro co myśli o modowych projektach Oskarowych i na czyją kreacje czeka najbardziej. Posłuchajcie:

Instruktora jazdy na nartach Magdalena Sołtys rozmawiała z Odetą Moro o zimowych sportach, które można pokochać jeszcze przez te ostatnie tygodnie zimy. Instruktorka powiedziała od czego zacząć naukę jazdy na nartach oraz co można robić w wolnym czasie w ziemie, gdy zostajemy na ferie w mieście. Posłuchajcie:

"Morowy Weekend" w każdą sobotę i niedzielę między 12:00, a 16:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!