Joanna Jędrzejczyk w Radiu Złote Przeboje! [WYWIAD]

Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje!
16.06.2017 17:35
Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki i pierwsza Polka, należąca do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Choć uprawiany przez nią sport jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn, JJ jest niezwykle kobieca. Zobacz jak wygląda codzienne życie prawdziwej wojowniczki, która została nową ambasadorką Sport.pl!

Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki i pierwsza Polka, należąca do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Choć uprawiany przez nią sport jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn, JJ jest niezwykle kobieca. Zobacz jak... (fot. Daniel Koper)

Joanna Jędrzejczyk w programie Agent Gwiazdy w telewizji TVN zarzekała się, że "przywali" agentowi! Jak potoczyło się to spotkanie?! Co Joanna Jędrzejczyk zamierza robić po zakończeniu kariery i za co zwolniła swojego managera?! Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Joanna Jędrzejczyk i Odeta Moro w Radiu Złote PrzebojeRadio Złote Przeboje

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej wszechstronnych i charyzmatycznych postaci w polskim sporcie. Jest międzynarodową gwiazdą, w wielu krajach to najbardziej rozpoznawalna polska sportsmenka. Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata w tajskim boksie szturmem podbiła UFC - najlepszą i najpopularniejszą organizację MMA na świecie. Sama o sobie mówi tak:

Jest tylko jedna królowa wagi słomkowej w UFC i jest to Joanna Jędrzejczyk z Polski - Joanna THE CHAMPION!!

Choć na co dzień mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych, nie zapomina o swoich rodzinnych stronach. Jak podkreśliła w rozmowie z Odetą Moro w Radiu Złote Przeboje:

Ja zawsze powtarzam - to jest tylko biznes, to jest tylko sport, to jest tylko rozwój. To jest teraz, ale Olsztyn jest moim docelowym miejscem. Mój narzeczony tutaj jest, i ja nawet nie chcę go ciągnąć do stanów bo wiem, że skończę w Olsztynie!

Całej rozmowy podsłuchacie tutaj:

"Morowa Sobota" i "Morowa Niedziela" zawsze od 12:00 do 16:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!