Patryk Vega o "Botoksie": Faceci wychodzą w tym filmie na idiotów

Magdalena Słomka
26.09.2017 17:32
Patryk Vega

Patryk Vega (Radio Złote Przeboje)

Premiera filmu "Botoks" już 29 września 2017. Reżyser odwiedził nas i opowiedział o koncernach farmaceutycznych, służbie zdrowia i roli mężczyzn w dzisiejszym świecie.

Zanim wszedł do kin, film "Botoks" i wszelkie wzmianki o nim, biły rekordy w internecie. Wszystko za sprawą obsady, tematyki filmu i nieprzebierających w słowach zapowiedzi obrazu.

Nie da się ukryć, że w ostatnich czasach twórczość Patryka Vegi opiera się na. kobietach. Wszystko zaczęło się z filmem "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Reżyser przyznał, że po próbie spojrzenia na rzeczywistość oczami płci pięknej, otworzyły się przed nim nowe drzwi i możliwości. Co więcej, według Vegi, opowieści kobiet są bardziej interesujące od tych wypowiadanych przez mężczyzn.

Wszystko jest w Was fascynujące, bo wiecie coś, czego ja nie wiem. (...) Tworzenie filmów o kobietach jest dla mnie fascynujące. Frustruje mnie to, że nie ma żadnych filmów o współczesnych kobietach.

Patryk Vega za pomocą filmu "Botoks" chciał oddać kobietom głos. Obraz opiera się na obnażeniu sytuacji w polskiej służbie zdrowia i sposobach działania koncernów farmaceutycznych. Zobaczcie wideo, w którym reżyser opowiada o konsekwencjach zagłębienia się w ten "mafijny" świat.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!