Guns N' Roses w Rybniku! [RELACJA]

Prestiżowe Gwiazdy
12.07.2012
Koncert Guns N' Roses

Koncert Guns N' Roses (Koncert Guns N' Roses)

Wczoraj odbył się jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów sezonu! Zobaczcie, jak Axl Rose wspólnie z Guns N' Roses porwał polską publiczność na Stadionie Miejskim w Rybniku!

Przygotowania do koncertu w Rybniku trwały wiele godzin. Ekipa techniczna musiała rozstawić m.in. scenę, która mierzyła ok. 14 metrów wysokości.

Do realizacji rybnickiego koncertu potrzebnych było tyle agregatów, że wystarczyłoby ich do zasilenia w prąd 2500 gospodarstw domowych.

Od godziny 12.00 Radio Złote Przeboje czekało na fanów Gunsów. Mnóstwo słuchaczy przyszło się nami przywitać. Ponadto przed samych koncertem relacjonowaliśmy, jak wyglądają przygotowania to tego wyjątkowego wydarzenia.

Posłuchajcie:

 

Niektórym szczęściarzom udało się wygrać u nas bilet niemal w ostatniej chwili. Gratulujemy!

Wielbiciele zespołu podbili cały Rybnik. Wszędzie było widać czerwone chustki, rockowe t-shirty, no i naturalnie czerwone róże! Wszyscy fani przyszli z białymi lub czerwonymi kwiatami, które po dwóch pierwszych piosenkach miały być rzucone na scenę!

W pobliżu stadionu zaczęli pojawiać się sprzedawcy z koszami róż. Kwiaty sprzedawały się jak "świeże bułeczki"!

Na Facebookowym Fan Page'u Radia Złote Przeboje Radek Drochlinski żartobliwie podsumował: - Myślę, że równie dobrze jak róże szły by gunsy :-)

Publiczność zaczęła się zbierać pod sceną kilka godzin przed koncertem, by zająć jak najlepsze miejsca:

Fani zastanawiali się, jakie przeboje usłyszą. Czy Axl zaśpiewa "Welcome To The Jungle" albo "Don't Cry"?

To na Niego wszyscy czekali zgromadzeni na Stadionie Miejskim! W momencie, kiedy pojawił się Axl Rose, emocje sięgnęły zenitu:

Posłuchajcie, co działo się na scenie:

Na naszym profilu, na Facebooku słuchacze na bieżąco komentowali wydarzenia.

Margarita Trzcińska napisała: - Moim zdaniem każdy utwór ma to COŚ.Słucham Ich od dziecka i Axl jest dla mnie guru....Starzeje się jak każdy człowiek i nie robi z siebie młodzieńca jakim był kiedyś!A co do głosu...To nie jest byle jakie śpiewanie tylko jednak wysiłek.Młody czy starszy,chudszy czy grubszy dla mnie zawsze będzie ważny,A muzyka Guns'N Roses będzie wiecznie trwać.

Agnieszka T-a: Opłacało czekać 2,5 godziny na niekwestionowanego króla rocka! Do snu mi jeszcze w uszach brzmi "Sweet Child O'mine, po takich emocjach na żywo naprawdę jak of mine...

Posłuchajcie opinii fanów Guns N' Roses, którzy byli na koncercie:

Muzycy zaskoczyli wszystkich grając Chopina w gitarowej wersji! Koncert odbył się dopiero wczoraj a my już tęsknimy za Guns N' Roses!

Zobaczcie pozostałe zdjęcia z galerii>>>