Tom Hanks odebrał swojego Fiata 126p! [WIDEO]

Magdalena Słomka
01.12.2017 11:36
Tom Hanks

Tom Hanks (kadr z twitter.com/1ragata)

Nasz poczciwy polski Maluch wylądował w Los Angeles i trafił do jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Jak to możliwe?

Amerykański aktor otrzymał wymarzony prezent na urodziny od polskich fanów. Monika Jaskólska to pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa". To ona widząc w sieci zdjęcie, na którym aktor otwierał drzwi Fiata 126p, podpisane: "Jestem podekscytowany moim nowym autem", postanowiła podarować mu Malucha.

Jak sama podkreślała, nie miała pewności czy Hanks naprawdę był zachwycony samochodem, czy też stroił sobie z niego żarty, chciała więc, by dowiedział się także o tym, jak znaczące było to auto dla Polaków w PRL-u.

Akcja Jaskólskiej spotkała się ze sporym zainteresowaniem sponsorów - auto zostało kupione i wyremontowane. Reszta pieniędzy została przeznaczona dla bielskiego szpitala pediatrycznego.

Gdy Tom Hanks dowiedział się o wyjątkowej akcji zaprosił Monikę i dzieci ze szpitala w Bielsku-Białej do Los Angeles i obiecał wesprzeć instytucję finansowo.


Ponad 30-letni Maluch został zakupiony za 8500 złotych i przeszedł gruntowny remont. Tom Hanks zażartował, że otrzymał już instrukcję obsługi auta - do naprawy będzie potrzebował damskiego paska od spodni i śrubokrętu :)

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • dropau a

    Oceniono 3 razy -3

    poco mu dali taki stary samochud taki aktor ma napewno duzo pienedzy kupil by se cos lepszego mogli zrobic akcje na np jakies polskie wolvo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!