Podaruj nam... na nową drogę życia

Ania
02.12.2010 09:13
A A A
Para Młoda na Pl. Lotników

Para Młoda na Pl. Lotników (Fot. Artur Kubasik / Agencja Gazeta)

Zwykle podarunki ślubne wiążą się z pewnymi standardami - a to koperta wypchana gotówką, a to sprzęt AGD, w porywach ewentualnie dostaniemy też porcelanę. Możemy jednak zerwać z rutyną, ale czy oby na pewno tego chcemy?

Zobaczcie listę dziwnych, dziwniejszych, najdziwniejszych prezentów ślubnych. Krok po kroku na wesoło zdradzimy Wam "niezbędnik" małżeństwa.
Zobacz zdjęcia (8)
Więcej o:

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  na czwartej fotografii akurat jest tak wykadrowane, że nie widać skąd pochodzi. a to już pani redaktor/panu redaktorowi ciężko jest napisać skąd zdjęcie pochodzi? jakaś nowa moda na niepodawanie źródeł - niech czytelnik się domyśla na podstawie fotki.

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Edycja zdjęć - wystarczyłoby tylko wykadrować, to jest po kilka sekund na każdą fotkę i można to zrobić nawet w zwykłym paintcie. Źródeł informacji też nikt nie raczył podać, a po fotach widać, że co jedna to wzięta z innego serwisu internetowego. Wstyd pani redaktor/panie redaktorze. Nie dziwię się, że nikt się pod tym artykułem nie podpisał.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  nie chciało wam się wyedytować ładnie zdjęć? na lenistwo noworowoczne jeszcze trochę za wcześnie!!!

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Komentujący - pomyślcie 2 sekundy przed napisaniem czegoś. Na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcia są tak wykadrowane, żeby było widać skąd pochodzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!