Eros Ramazzotti zagra Warszawie! Znamy szczegóły koncertu

redakcja
12.09.2018 11:37
Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (Picture Perfect / Rex Features//EAST NEWS)

Artysta odwiedzi Polskę w ramach swojej światowej trasy koncertowej. Będziecie mogli go zobaczyć 20 października 2019 roku w Hali Torwar, w Warszawie

Eros Ramazzotti - wielki artysta, jeden z najpopularniejszych włoskich wokalistów wystąpi wkrótce na jedynym koncercie w Polsce! Gwiazdę będzie można zobaczyć na żywo 20 października 2019 roku w Hali Torwar, w Warszawie. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie będzie częścią światowej trasy koncertowej.

 

Artysta jest obecny na scenie muzycznej już od lat 80. i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów na wszystkich kontynentach. W ciągu ponad 30-letniej kariery artystycznej Ramazzotti wydał 18 albumów studyjnych i sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów płyt. Do najbardziej znanych jego krążków należą m.in. „Tutte storie” oraz wysoko notowane „Eros” i „Dove c'e musica”. Wylansował wiele międzynarodowych przebojów, tj. „Parla con me”, „Più bella cosa”, „Un'emozione per sempre” i słynny duet z Tiną Turner „Cose della vita”.

Muzyk miał przyjemność występować z takimi gwiazdami jak Joe Cocker, czy tenor Luciano Pavarotti. W lipcu 2018 roku podczas koncertu na Malcie, Ramazzotti wystąpił gościnnie z najlepszym tenorem lirycznym świata - Josephem Calleją - z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej tenora. Eros pojawiał się również na wielu międzynarodowych festiwalach, na których wystąpił na jednej scenie z takimi sławami jak Rod Stewart czy Elton John.

Koncert w Warszawie niewątpliwie będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników Erosa Ramazzottiego, muzyki włoskiej oraz pop. Jako dojrzały muzyk i gwiazda wielkiego formatu artysta zaprezentuje w stolicy najbardziej znane utwory swojej twórczości z ostatnich 3 dekad! 

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od czwartku 13 września 2018 roku, od godz. 10.00. Będzie mozna je nabyć za pośrednictwem stron: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!