Michał Szpak wydał swój nowy album "Dreamer" na winylu

Redakcja
30.11.2018 12:35
Michał Szpak

Michał Szpak (Jan Bogacz/TVP/East News)

Fani Michała Szpaka czekali na to od dawna! Od dziś album "Dreamer" dostępny jest na czarnym krążku! To pierwszy album Michała, który ukazuje się w wersji winylowej.

"Dreamer” to drugi album Michała Szpaka a zarazem pierwszy, który ukazuje się na czarnym krążku! Fani znajdą na nim wszystkie utwory, które znalazły się na CD w tym m.in. single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season”, „Rainbow” i tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)” .

 

Wersja na CD ukazała się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu - Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

Kolekcjonujecie winyle? :) 

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • anna zmija

    Oceniono 8 razy 8

    Uwielbiem wszystkie piosenki Michała,Czekałam z niecierpliwością na ten zapowiadany winyl..Adapter pożyczony co prawda ,ale już czeka na odtwarzanie,W radiu,chociaż wszystkie piosenki sa niesamowite ,to nie uświadczysz żadnej,a szkoda.

  • Wiesia Piwnik

    0

    Cieszę się bardzo bo to jest Nasz Polski talent. Wszystkie piosenki w wykonaniu Michała są przepiękne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!