Michał Szpak wydał swój nowy album "Dreamer" na winylu

Redakcja
30.11.2018 12:35
Michał Szpak

Michał Szpak (Jan Bogacz/TVP/East News)

Fani Michała Szpaka czekali na to od dawna! Od dziś album "Dreamer" dostępny jest na czarnym krążku! To pierwszy album Michała, który ukazuje się w wersji winylowej.

"Dreamer” to drugi album Michała Szpaka a zarazem pierwszy, który ukazuje się na czarnym krążku! Fani znajdą na nim wszystkie utwory, które znalazły się na CD w tym m.in. single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season”, „Rainbow” i tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)” .

 

Wersja na CD ukazała się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu - Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

Kolekcjonujecie winyle? :) 

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • anna zmija

    Oceniono 8 razy 8

    Uwielbiem wszystkie piosenki Michała,Czekałam z niecierpliwością na ten zapowiadany winyl..Adapter pożyczony co prawda ,ale już czeka na odtwarzanie,W radiu,chociaż wszystkie piosenki sa niesamowite ,to nie uświadczysz żadnej,a szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!