Paul McCartney zrobił fanom prezent piosenką "Get Enough" [POSŁUCHAJ]

Marcin Michałowski
09.01.2019 09:31
Paul McCartney

Paul McCartney (AP/East News)

Artysta rozpoczął 2019 rok premierą nowej piosenki.

Get Enough” to zdecydowanie jeden z bardziej eksperymentalnych utworów w najnowszym dorobku artysty. McCartney wyprodukował kawałek wspólnie z Zachiem Skeltonem oraz Ryanem Tedderem, który jest także współautorem tekstu. Piosenki możecie posłuchać poniżej.

 

Paul McCartney złożył również swoim fanom noworoczne życzenia.

Mam nadzieję, że wszyscy będą mieli wspaniały Nowy Rok, że spełnią się wszystkie fantastyczne rzeczy, o których marzycie. Chciałbym również, by sytuacja na frontach politycznych była dobra – żeby panował pokój, ludzie o siebie dbali i aby wszyscy dobrze spędzali czas

Przypominamy, że 3 grudnia 2018 roku Paul McCartney w ramach trasy koncertowej "Freshen Up".po raz kolejny odwiedził Polskę.

Muzyk nagrał 18 solowych płyt. Ma tytuł honorowego doktora muzyki, który zdobył na Uniwersytecie Yale. McCartney dwukrotnie został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame - w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Jego nowy album „Egypt Station” po pierwszym tygodniu od premiery trafił na sam szczyt listy Billboard 200.

Ostatni album Paula McCartneya "Egypt Station" ukazał się 7 września 2018 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!