Eros Ramazzotti w duecie z twórcą hitu "Despacito" Luisem Fonsim [WIDEO]

Marcin Michałowski
23.01.2019 08:02
Eros Ramazzotti - Per Le Strade Una Canzone ft. Luis Fonsi

Eros Ramazzotti - Per Le Strade Una Canzone ft. Luis Fonsi (Youtube (kadr z klipu Eros Ramazzotti - Per Le Strade Una Canzone ft. Luis Fonsi))

Utwór pochodzi z ostatniej płyty włoskiego artysty.

Pod koniec listopada 2018 roku ukazał się czternasty studyjny album Erosa Ramazzottiego. Do sieci trafił właśnie teledysk do kolejnego singla "Per Le Strade Una Canzone", na którym gościnnie wystąpił Luis Fonsi. Klip został nakręcony w Miami. Możemy w nim zobaczyć tę samą parę, która wystąpiła w teledysku do „„Vita ce n’è”. Sprawdźcie, jak potoczyły się ich dalsze losy.

 

Przypominamy, że Eros Ramazzotti w ramach światowej trasy koncertowej odwiedzi również Polskę! Artysta wystąpi 20 października 2019 roku w Hali Torwar w Warszawie.

Eros jest obecny na scenie muzycznej już od lat 80. i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów na wszystkich kontynentach. W ciągu ponad 30-letniej kariery artystycznej Ramazzotti wydał 18 albumów studyjnych i sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów płyt. Do najbardziej znanych jego krążków należą m.in. „Tutte storie” oraz wysoko notowane „Eros” i „Dove c'e musica”. Wylansował wiele międzynarodowych przebojów, tj. „Parla con me”, „Più bella cosa”, „Un'emozione per sempre” i słynny duet z Tiną Turner „Cose della vita”.

Muzyk miał przyjemność występować z takimi gwiazdami jak Joe Cocker, czy tenor Luciano Pavarotti. W lipcu 2018 roku, podczas koncertu na Malcie, Ramazzotti wystąpił gościnnie z najlepszym tenorem lirycznym świata - Josephem Calleją - z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej tenora. Eros pojawiał się również na wielu międzynarodowych festiwalach, na których wystąpił na jednej scenie z takimi sławami jak Rod Stewart czy Elton John.

Słuchaliście już nowej płyty Erosa? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!