Dido na jedynym koncercie w Polsce!

Redakcja
07.05.2019 09:46
Dido

Dido (ASSOCIATED PRESS/East News)

Sprawdźcie szczegóły!

Wokalistka wystąpi 16 listopada 2019 roku w Poznaniu w Sali Ziemi Poznań Congress Center.

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty „No Angel”, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii (ponad 22 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie!). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór „Here With Me” znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu „Love Actually” czy „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singiel „Everything to Lose” pojawił się w filmie „Seks w wielkim mieście 2”.

 

Ostatni album piosenkarki, „Still on My Mind”, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido wyruszy w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. „Still On My Mind” to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od - jej ulubionego - hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja 2019 roku o godzinie 10:00.

Wybierzecie się na koncert Dido? :)

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • avatar

    martapawlocka

    0

    Zostawcie na siebie namiary, jeśli macie wejściówki na koncert i na bank jedziecie. Ja z Warszawy, więc mogę kogoś ewentualnie zabrać po drodze. A z biletami też nie ma już problemów - EmikBilety ma je nadal, ale nie wiem, ile zostało. Lepiej rezerwować wcześniej niż później.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!