Antek Smykiewicz powraca z nowym singlem "Neony" [WIDEO]

Redakcja
26.07.2019 10:09
Antek Smykiewicz

Antek Smykiewicz (Materiały prasowe)

Piosenka "Neony" otwiera nowy rozdział w życiu artysty i jest zapowiedzią drugiego albumu w solowym dorobku artysty.

Antek w “Neonach” porusza tematykę obecnych czasów:

Dziwne, że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania. Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby.

- mówi wokalista. 

"Neony" to również opowieść o ludziach, którzy pośród „Neonowej” kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

Zobacz teledysk:

 

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Początkowo szerszej publiczności dał się poznać jako laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, półfinalista 7 edycji Must Be The Music i laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jego debiutancki singiel “Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń. To niewątpliwie jeden z najmocniejszych debiutów w historii.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!