Sylwia Grzeszczak odpala "Rakiety" w nowym klipie [WIDEO]

REDAKCJA
09.08.2019 11:48
Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak (Materiały prasowe Warner Music Polska)

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala "rakiety" i zabiera nas w kolejną muzyczną podróż. Zobaczcie teledysk no nowego singla!

Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Zobaczcie nowy teledysk:

 

Dzisiaj, 9 sierpnia 2019 roku również wystartowała przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany "Best Of Live: 10 Ten Tour" ukaże się już 20 września.

W 2019 roku minęło dziesięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu "Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

Krążek "Best Of Live: 10 Ten Tour" jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Jak Wam się podoba nowy singiel Sylwii?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!