Ewelina Ruckgaber wystąpiła jako Grzegorz Skawiński z Kombii! [WIDEO]

Marcin Michałowski
09.09.2019 11:50
Ewelina Ruckgaber jako Grzegorz Skawiński z Kombii - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ewelina Ruckgaber jako Grzegorz Skawiński z Kombii - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Youtube)

W minioną sobotę 7 września 2019 roku wystartowała 12. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, kto powalczy o główną nagrodę!

W nowym sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w ikony polskiej i światowej muzyki będą wcielać się: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

W pierwszym odcinku moglismy zobaczyć między innymi przemianę Eweliny Ruckgaber, która wcieliła się w Grzegorza Skawińskiego i zaśpiewała przebój "Słodkiego, miłego życia". Zobaczcie, jak sobie poradziła. 

 

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Przypominamy, że zwycięzcą poprzedniej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo" został Kazimierz Mazur

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show. 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

Komu będziecie kibicować?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!