James Blunt prezentuje teledysk do nowego singla "Cold" [WIDEO]

Marcin MIchałowski
10.09.2019 08:04
James Blunt - Cold [Official Video]

James Blunt - Cold [Official Video] (Youtube)

Szósty album Blunta ukaże się 25 października 2019 roku i znajdzie się na nim jedenaście nowych nagrań.

Po eksperymentach z elektronicznym brzmieniem na ostatnim albumie, James Blunt wraca do tego, w czym jest najlepszy. "Once Upon A Mind" to klasyczne piosenki, które poruszają serce i umysł. Pierwszą zapowiedzią nowej płyty jest singiel "Cold". Powstał do niego również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 

Nad nowym materiałem James pracował z takimi producentami jak Steve Robson, Jimmy Hogarth i TMS. Wśród najmocniejszych pozycji zestawu należy wymienić balladę "Monster", popowy hit "5 Miles" i nasycony elementami country "Halfway". Całość wyróżnia ciepłe brzmienie i osobisty charakter.

Uważam, że to moje najbardziej szczere dzieło. Podobnie było z "Back To Bedlam". Pisałem tamte piosenki, zbierając swoje doświadczenia. Tak powstał mój debiutancki album. Każdy z utworów na nowej płycie reprezentuje sytuację, przez którą przechodzę, czy też przechodziłem. To bardzo osobisty materiał, z którego jestem szalenie dumny.

- mówi James Blunt.

Pierwszy album Jamesa Blunta, "Back To Bedlam", ukazał się jesienią 2004 roku. Wkrótce promujący wydawnictwo singiel "You're Beautiful" stał się megaprzebojem. James Blunt sprzedał 23 miliony albumów, a ostatnio dzięki zaangażowaniu na Twitterze dał się poznać jako pełen humoru i osobistego uroku artysta.

James Blunt wystąpi w Polsce 7 marca 2020 roku. Tym razem oklaskiwać go będzie publiczność Areny Gliwice. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią 6 września 2019 roku o godzinie 10:00, kupić je będzie można za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Dla nabywców wersji cyfrowej nowego albumu udostępniony zostanie kod dostępu umożliwiający wcześniejszy zakup wejściówki – już 4 września. Na koncert zaprasza Miasto Gliwice.

Wybieracie się na koncert?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!