Podziękuj swojej mamie! [KONKURS]

Konkurs
17.05.2018 11:31
Pozycja obowiązkows

Pozycja obowiązkows (Konkurs)

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Matki weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie podwójne zaproszenia na film "Pozycja obowiązkowa".

Czy wiecie, że Dzień Matki to święto sięgające czasów starożytnych Greków i Rzymian? Jego historia jest dość rozległa i można powiedzieć, że burzliwa. Na dobre w Polsce święto to zagościło po zakończeniu II wojny światowej. I obchodzone jest zawsze 26 maja, ale nie w każdy kraju tak jest.

Niektóre państwa m.in. Niemcy, Holandia, Australia, Belgia czy Szwajcaria przyjęły zasadę, że Dzień Matki świętować będą w drugą niedzielę maja. Jakby jednak nie było wydarzenie jest bardzo wyjątkowe. To właśnie wtedy możemy podziękować swoim mamom za wszystko co dla nas robią.

Więc może zamiast kwiatów, bombonierek czy rajstop dacie swojej mamie coś wyjątkowego? Zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na specjalny zamknięty pokaz filmu „Pozycja obowiązkowa”, który odbędzie się 26 maja o godz. 19:00 w kinie Helios Magnolia Park.

Produkcja wyreżyserowana przez Billa Holdermana opowiada historię czterech kobiet, które mając szaleństwa miłości już dawno za sobą, odkrywają fantazje Gray'a i przekonują się, że w życiu na nic nie jest za późno! W rolach głównych: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen oraz Marry Steenburgen.

Co należy zrobić aby wygrać?
Słuchaj Radia Złote Przeboje we Wrocławiu na 90,4 FM i kieruj się naszymi wskazówkami.

Na seans zaprasza:

Pasaż ZielińskiegoPasaż Zielińskiego Logo

REGULAMIN

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!