Odwiedź nasze studio w Pucku i zgarnij super nagrody!

Redakcja
12.08.2019 10:00
Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje

Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje (Łukasz Zieliński)

Wpadnij do naszego studia plenerowego na Zielonej Plaży w Pucku i weź udział w konkursie "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje"! Zwycięzca zgarnia wszystko: wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel, kosmetyki GdanSkin i SopotSun marki Ziaja oraz voucher na buty dziecięce Memo!

W piątek 16 sierpnia spotykamy się w Pucku. Tam będziemy na bawić się na koncercie Patrycja Markowskiej! Wcześniej zapraszamy do naszego studia. Przybijcie piątkę z Jurkiem Telesińskim, zgarnijcie nasze gadżety, a dla fanów muzyki i największych złotych przebojów mamy konkurs. "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje" to zabawa, w której do wygrania będzie wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel!

W zestawie znajdziecie idealne na plażę "Dobble Wodoodporne", "IceCool" (czyli wspomnienie zimy w upalne dni), "Legendarnych wynalazców" i "Piratów 7 Mórz", z którymi przeżyjcie nie jedną wakacyjną przygodę oraz coś co rozkręci wieczorne imprezy - "Time's Up Party"!

To nie wszystko, bo laureat dostanie od nas cały zestaw kosmetyków marki Ziaja z serii GdanSkin oraz SopotSun, a także voucher na profilaktyczne buty dziecięce Memo, dzięki którym rodzice mogą samodzielnie kontrolować prawidłowy rozwój stóp dziecka"

REGULAMIN

'Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje''Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje' RZP

Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote PrzebojeKonkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje Łukasz Zieliński

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!