Jak brzmi świąteczny hit "All I Want For Christmas is You" zaśpiewany po polsku?

Marcin MIchałowski
12.12.2018 09:08
Mariah Carey

Mariah Carey (East News)

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jakby brzmiał po polsku jeden z największych świątecznych klasyków, to polska youtuberka zaspokoi Waszą ciekawość.

Utalentowana polska youtuberka przetłumaczyła tekst piosenki "All I Want for Christmas is You" na język polski i nagrała wideo, w którym zestawiła go z oryginalną wersją. Zobaczcie nagranie i oceńcie, które wykonanie brzmi lepiej. 

 

Pochodzący z 1994 roku utwór "All I Want for Christmas is You" rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Piosenkarka wydała kilka lat temu zainspirowaną piosenką książkę dla dzieci.

 

Przypominamy, że nowy album artystki "Caution" trafił na półki sklepowe 17 listopada 2018 roku. Wydawnictwo promują single „With You", „GTFO” oraz najnowszy „The Distance”, w którym gościnnie wystąpił raper Ty Dolla $ign. W tym utworze Carey ponownie rozwija skrzydła - filmowy klimat utworu i ikoniczny refren przynoszą kolejny hit w karierze wokalistki.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Diwa ma na swoim koncie 15 studyjnych albumów.

W której wersji Waszym zdaniem brzmi lepiej? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!