Adam Lambert i Cyndi Lauper złożyli wzruszający hołd Cher [WIDEO]

Marcin Michałowski
08.01.2019 12:53
Adam Lambert & Cyndi Lauper - I Got You Babe

Adam Lambert & Cyndi Lauper - I Got You Babe (Youtube (kadr z filmu Adam Lambert & Cyndi Lauper - I Got You Babe (The 41st Annual Kennedy Center Honors 2018)))

Na początku grudnia 2018 roku Cher została uhonorowana nagrodą Kennedy Center Honors.

Podczas 41. gali wręczenia nagrody Kennedy Center Honors, jedną z laureatek tego prestiżowego wyróżnienia była Cher. Nagroda ta przyznawana jest artystom za nadzwyczajny wkład w rozwój amerykańskiej kultury. Tego wieczoru w hołdzie dla artystki wystąpili między innymi Adam Lambert i Cyndi Lauper.

Adam wykonał wzruszającą wersję „Believe” oraz wspólnie z Cyndi wielki przebój „I Got You Babe” z repertuaru Sonny'ego i Cher. Ich występy możecie zobaczyć poniżej.

 
 

Tego wieczoru Cher uhonorowały również aktorki, z którymi miała okazję współpracować Amanda Seyfried i Whoopi Goldberg.

Ona nie tylko maszeruje w rytmie wybijanym na swoim własnym bębenku, ona jest jednoosobowym zespołem. To po prostu Cher.

- podsumowała krótko Whoopi Goldberg.

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Wy, za co najbardziej cenicie Cher? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!