Hit Backstreet Boys "I Want It That Way" w funkowej wersji [WIDEO]

Marcin Michałowski
12.06.2019 09:43
I Want It That Way - Backstreet Boys - FUNK remix ft. Casey Abrams!

I Want It That Way - Backstreet Boys - FUNK remix ft. Casey Abrams! (Youtube)

Jeden z największych hitów boysbandu doczekał się wyjątkowej przeróbki. W takiej wersji go jeszcze nie słyszeliśmy!

Ten kawałek Backstreet Boys jest zdecydowanie jedną z najczęściej coverowanych piosenek. Do tej pory mogliśmy go usłyszeć w wykonaniu chóru. Powstała również zbawiana parodia z okazji Halloween. Teraz możecie posłuchać tego wielkiego hitu w funkowej odsłonie. Pokusili się o to twórcy kanału "Scary Pockets". Ich wykonanie ma już ponad półtora miliona wyświetleń! Zobaczcie, jak sobie poradzili:

 

W 2019 roku zespół świętuje 20. rocznicy albumu "Millenium", który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom:

Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nikt inny nie zbliża się do posiadania tak niesamowitych fanów jak Wy! To musicie być Wy, nigdy nie bylibyśmy w stanie powiedzieć wystarczająco dużego „dziękuję”, ale chcieliśmy podzielić się czymś, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

Pod koniec listopada 2018 roku grupa Backstreet Boys ogłosiła, że rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena. 24 czerwca 2019 roku boysband wystąpi na warszawskim Torwarze.

Przypominamy, że 25 stycznia 2019 roku na sklepowe półki trafił nowy album Backstreet Boys "DNA". 

Jak Wam się podoba "I Want It That Way" w takiej wersji?:)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!