Chór nieznajomych zaśpiewał wielki przebój Beyoncé "Halo" [WIDEO]

Marcin Michałowski
12.07.2019 11:48
Choir! Choir! Choir! sings Beyoncé 'Halo'

Choir! Choir! Choir! sings Beyoncé 'Halo' (Youtube)

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju "Halo", który w oryginale wykonuje Beyoncé. Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

 

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana premiera nowej produkcji Disneya „Król Lew”. Film trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Tego samego dnia ukażą się aż dwa albumy ze ścieżką dźwiękową. Do sieci właśnie trafił premierowy utwór "Spirit"w wykonaniu Beyoncé, która w filmie użyczyła głosu Nali

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania "You're The One That i Want" z Grease", "Toxic" z repertuaru Britney Spears czy "Believe" Cher. 

Jak Wam się podoba ich wykonanie?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!