Chór nieznajomych zaśpiewał hit Backstreet Boys pomimo ewakuacji pubu!

MARCIN MICHAŁOWSKI
19.07.2019 11:30
Pub Choir on a San Francisco sidewalk - I Want It That Way (Backstreet Boys)

Pub Choir on a San Francisco sidewalk - I Want It That Way (Backstreet Boys) (Youtube)

Chór „Pub Choir” postanowiła założyć trójka przyjaciół Astrid Jorgensen, Waveney Yasso i Meg Bartholomew. Bilety na ich wydarzenia rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Nie inaczej było 13 lipca 2019 roku w San Francisco. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli. W pubie, w którym mieli występować, doszło do awarii rury kanalizacyjnej. Wszyscy musieli zostać ewakuowani. Nie zniechęciło to jednak uczestników koncertu, którzy mimo wszystko postanowili zaśpiewać na chodniku przed klubem! 

Wykonali przebój Backstreet Boys "I Want It That Way". Była to czysta improwizacja, bez żadnych przygotowań, instrukcji na ekranie, bez filtrów czy specjalnego oświetlenia. Zobaczcie, jak sobie poradzili!

 

Przypominamy, że najpopularniejszy boysband lat 90. zagrał 24 czerwca 2019 roku na warszawskim Torwarze. Panowie przygotowali dla swoich fanów prawdziwe show! 

W 2019 roku zespół świętuje 20. rocznicy albumu "Millenium", który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom:

Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nikt inny nie zbliża się do posiadania tak niesamowitych fanów, jak Wy! To musicie być Wy, nigdy nie bylibyśmy w stanie powiedzieć wystarczająco dużego „dziękuję”, ale chcieliśmy podzielić się czymś, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

Chcielibyście zaśpiewać z takim chórem?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!