Polak ponownie zachwycił jurorów w amerykańskim "Mam Talent"!

Marcin Michałowski
05.08.2019 09:10
Guitar Extraordinaire Marcin Patrzalek Proves That He's A ROCK STAR! - America's Got Talent 2019

Guitar Extraordinaire Marcin Patrzalek Proves That He's A ROCK STAR! - America's Got Talent 2019 (Youtube)

18-letni Marcin Patrzałek postanowił spróbować swoich sił w USA i spełnić przysłowiowy "american dream". Wszystko jest na dobrej drodze, aby mu się to udało!

Marcin Pietrzałek oczarował jurorów amerykańskiej edycji programu "Mam Talent" już na etapie castingów. Zagwarantował sobie, wówczas miejsce w kolejnym etapie Judge Cuts. Młody gitarzysta z Kielc ponownie dał popis swoich umiejętności. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 
Myślę, że masz szansę wygrać cały program.

- skomentowała krótko Julianne Hough, amerykańska tancerka i choreografka.

Warto wspomnieć, że Marcin w grudniu ubiegłego roku wygrał włoską edycję talent show 'Tú Sí Que Vales”, a w 2015 roku zwyciężył w 9. edycji programu „Must be The Music” telewizji Polsat. Trzymamy mocno kciuki, aby udało mu się również odnieść sukces za oceanem! Już sam występ podczas castingów jest dla niego ogromnym osiągnięciem, ponieważ od czterech lat próbował się dostać do amerykańskiego talent show!

Kiedy byłem dzieckiem, byłem zafascynowany dźwiękami. Zawsze w głowie miałem jakąś melodię stworzoną z abstrakcyjnych dźwięków. Nawet kiedy bawiłem się zabawkami, próbowałem stworzyć nieznane dotąd w świecie dźwięki. Z czasem te dźwięki przemieniły się w muzykę. Przełom nastąpił, kiedy wziąłem gitarę. Wcześniej byłem nieśmiały i nawet nie za bardzo rozmawiałem z innymi ludźmi. Myślę, że to dla mnie szansa na rozpoczęcie mojego "american dream".

Program "America's Got Talent" zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 14. edycji zasiadają: Simon Cowell, Julianne Hough, Gabrielle Union oraz Howie Mandel,

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!