Polecamy

 • Złota 20 - 6 grudnia 2020 [WYNIKI GŁOSOWANIA]
 • Robbie Williams w Radiu Złote Przeboje!

  Robbie Williams w Radiu Złote Przeboje!

  Mamy dla Was niespodziankę - Robbie William będzie gościem w programie "Złote Przeboje na dzień dobry"! Kamil Baleja zapyta wokalistę m.in. o jego ulubioną kolędę i o to, czy pomaga rodzinie w trakcie Świąt. Słuchajcie nas w piątek, 4 grudnia 2020 r. po 9:00!

 • Akcja charytatywna "Nadzieja" [PODSUMOWANIE]

  Akcja charytatywna "Nadzieja" [PODSUMOWANIE]

  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji charytatywnej "Nadzieja"! Przypominamy, że akcja cały czas trwa - zachęcamy Was do kupna książki, która powstała całkowicie społecznie. Wszystkie zaangażowane w jej powstanie osoby i podmioty pracowały charytatywnie począwszy od autorów i redaktorów po korektorów, grafików, drukarzy, promotorów oraz dystrybutorów.

 • Pacjenci oczekują szybkiej i sprawnej pomocy [WYNIKI SONDY]

  Pacjenci oczekują szybkiej i sprawnej pomocy [WYNIKI SONDY]

  Polska służba zdrowia to temat rzeka. Jakość świadczonych usług pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej w dobie pandemii, kiedy kontakt z lekarzem, diagnoza, recepta czy zwolnienie lekarskie wymagają wiele cierpliwości oraz dużych pokładów wiary, że ewentualna zwłoka nie wpłynie negatywnie na nasz stan zdrowia. Odpowiedzią na obawy pacjentów jest telemedycyna, wizyty domowe czy e-recepty, do których przekonuje się coraz szersze grono pacjentów. Zaciekawieni nowym trendem przeprowadziliśmy sondę, w której zapytaliśmy naszych słuchaczy i czytelników, co sądzą o wspomnianych medycznych innowacjach.

 • Złota 20 - przeboje na Andrzejki [WYNIKI GŁOSOWANIA]