Doradztwo Mediowe i sprzedaż lokalna

  • Doradztwo Mediowe

    Adam Kościelski

    Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej

    adam.koscielski@doradztwomediowe.pl

  • Aneta Anikiej

    Dyrektor Działu Wsparcia

    aneta.anikiej@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 672

  • Joanna Garbaczewska

    Dyrektor Rozwoju Oferty Internetowej

    joanna.garbaczewska@doradztwomediowe.pl

    tel. 666 008 180

  • REGION CENTRALNY

    Kielce - Radio Złote Przeboje 93,2 FM

  • Lublin - Radio Złote Przeboje Puls 95,6 FM

  • Warszawa - Radio Złote Przeboje 100,1 FM

  • Karolina Kurkowska

    Dyrektor Regionalny

    karolina.kurkowska@doradztwomediowe.pl

    tel. 510 022 415

  • REGION PÓŁNOCNO-ZACHODNI

    Łódź - Radio Złote Przeboje 101,3 FM

  • Poznań - Radio 88,4 FM Złote Przeboje

  • Szczecin - Radio Złote Przeboje Na Fali 89,8 FM

  • Piotr Kwiatkowski

    Dyrektor Regionalny

    piotr.kwiatkowski@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 147

  • REGION POŁUDNIOWO-ZACHODNI

    Jelenia Góra - Radio Złote Przeboje 106,2 FM

  • Legnica - Radio Złote Przeboje 90,0 FM

  • Opole - Radio Złote Przeboje O`le 92,8 FM

  • Wałbrzych - Radio Złote Przeboje 91,8 FM

  • Wrocław - Radio Złote Przeboje Kolor 90,4 FM

  • Zielona Góra - Twoje Radio Złote Przeboje 98,1 FM

  • Aneta Pasieka

    Dyrektor Regionalny

    aneta.pasieka@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 175

  • REGION PÓŁNOCNO-WSCHODNI

    Białystok - Radio Złote Przeboje 101 FM

  • Bydgoszcz - Radio Złote Przeboje Elita 92,1 FM

  • Trójmiasto - Gdańsk: Radio Trefl 103 i 99,2 FM Złote Przeboje

  • Elżbieta Życka

    Dyrektor Regionalny

    elzbieta.zycka@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 093 813, 58 760 79 02

  • REGION POŁUDNIOWO-WSCHODNI

    Aglomeracja Śląska: Radio Złote Przeboje Karolina 91,2 FM

  • Częstochowa - Radio Złote Przeboje C 96,6 FM

  • Kraków - Radio Złote Przeboje Wanda 92,5 FM

  • Nowy Sącz - Radio Złote Przeboje Echo 93,8 FM

  • Rzeszów - Radio Złote Przeboje RES 95,7 FM

  • Tarnów - Radio Złote Przeboje 92,8 FM

  • Katarzyna Gralak

    Dyrektor Regionalny

    katarzyna.gralak@doradztwomediowe.pl

    tel. 510 022 118, 12 299 57 61

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!