Doradztwo Mediowe i sprzeda lokalna

  • Doradztwo Mediowe

    Adam Ko軼ielski

    Dyrektor Sprzeda篡 Bezpo鈔edniej

    adam.koscielski@doradztwomediowe.pl

  • Aneta Anikiej

    Dyrektor Dzia逝 Wsparcia

    aneta.anikiej@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 672

  • Joanna Garbaczewska

    Dyrektor Rozwoju Oferty Internetowej

    joanna.garbaczewska@doradztwomediowe.pl

    tel. 666 008 180

  • REGION CENTRALNY

    Kielce - Radio Z這te Przeboje 93,2 FM

  • Lublin - Radio Z這te Przeboje Puls 95,6 FM

  • Warszawa - Radio Z這te Przeboje 100,1 FM

  • Karolina Kurkowska

    Dyrektor Regionalny

    karolina.kurkowska@doradztwomediowe.pl

    tel. 510 022 415

  • REGION P茛NOCNO-ZACHODNI

    鏚 - Radio Z這te Przeboje 101,3 FM

  • Pozna - Radio 88,4 FM Z這te Przeboje

  • Szczecin - Radio Z這te Przeboje Na Fali 89,8 FM

  • Piotr Kwiatkowski

    Dyrektor Regionalny

    piotr.kwiatkowski@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 147

  • REGION POΣDNIOWO-ZACHODNI

    Jelenia G鏎a - Radio Z這te Przeboje 106,2 FM

  • Legnica - Radio Z這te Przeboje 90,0 FM

  • Opole - Radio Z這te Przeboje O`le 92,8 FM

  • Wa豚rzych - Radio Z這te Przeboje 91,8 FM

  • Wroc豉w - Radio Z這te Przeboje Kolor 90,4 FM

  • Zielona G鏎a - Twoje Radio Z這te Przeboje 98,1 FM

  • Aneta Pasieka

    Dyrektor Regionalny

    aneta.pasieka@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 095 175

  • REGION P茛NOCNO-WSCHODNI

    Bia造stok - Radio Z這te Przeboje 101 FM

  • Bydgoszcz - Radio Z這te Przeboje Elita 92,1 FM

  • Tr鎩miasto - Gda雟k: Radio Trefl 103 i 99,2 FM Z這te Przeboje

  • El瘺ieta 砰cka

    Dyrektor Regionalny

    elzbieta.zycka@doradztwomediowe.pl

    tel. 507 093 813, 58 760 79 02

  • REGION POΣDNIOWO-WSCHODNI

    Aglomeracja 奸御ka: Radio Z這te Przeboje Karolina 91,2 FM

  • Cz瘰tochowa - Radio Z這te Przeboje C 96,6 FM

  • Krak闚 - Radio Z這te Przeboje Wanda 92,5 FM

  • Nowy S帷z - Radio Z這te Przeboje Echo 93,8 FM

  • Rzesz闚 - Radio Z這te Przeboje RES 95,7 FM

  • Tarn闚 - Radio Z這te Przeboje 92,8 FM

  • Katarzyna Gralak

    Dyrektor Regionalny

    katarzyna.gralak@doradztwomediowe.pl

    tel. 510 022 118, 12 299 57 61