T.Love przed sądem!?

Pewnego sierpniowego popołudnia Muniek Staszczyk wraz zespołem grali na tak zwanej "patelni" przy metrze Centrum.

 

Kameralny koncert dla przechodniów przerwali niestety funkcjonariusze policji, którzy skuli muzyków kajdankami i wyprowadzili z miejsca koncertu.

 

Dlaczego policja zainterweniowała? Czy zespół T.Love grał w nielegalnym miejscu? Może zgromadzony tłum był na tyle duży, że całe show wymagało rejestracji jako impreza masowa?

 

Żadna z tych odpowiedzi nie jest prawdziwa, gdyż całe zajście było zwykłą mistyfikacją. Zespół nagrywał bowiem teledysk do nowego singla "Polskie mięso".

 

Scenariusz całego projektu zawiera kilka części składowych. W pierwszej Muniek i spółka dają koncert właśnie przy metrze Centrum. Następnie wcielają się w robotników na Stadionie Narodowym, by w końcowej fazie klipu przebrać się za księży oraz biznesmenów.

 

Jak wyglądała cała transformacja zespołu? Pozostaje nam czekać do ukazania się oficjalnego teledysku zespołu. Póki co możemy odsłuchać samego singla:

 

 

 

Utwór pochodzi z "T.Lovestory", które jest boxem zawierający pełną dyskografię grupy T.Love. W zestawie będzie 14 płyt zespoły z lat poprzednich oraz dwie bonusowe. Jedną z nich jest właśnie "Polskie Mięso", zawierająca trzy nowe kawałki nagrane przez zespół w tym roku oraz trzynaście niepublikowanych nagrań z lat 1999-2009. Druga płyta to DVD z klipami.

 

Cały box "T'Lovestory" pojawi się na sklepowych półkach w październiku!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!