Madonna w roli reżyserki

Madonna to przede wszystkim wielka wokalistka. Próbowała swoich sił w aktorstwie. Nadszedł czas by po raz drugi spróbować pracy za kamerą.

 

Już niebawem na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych nowy film Madonny, "W.E." Fakt ten stresuje wszechstronną artystkę, która swój niepokój porównuje do tego, jaki towarzyszył jej w początkowych latach jej wielkiej kariery.

- To oczywiste, że się denerwuję - oświadczyła gwiazda. - To dla mnie nowy świat. Taką samą presję odczuwałam, gdy stawiałam pierwsze kroki w branży muzycznej. Nie wiedziałam czego oczekiwać, ludzie nie wiedzieli czego oczekiwać, ale musiałam zasłużyć sobie na to, aby traktowano mnie poważnie. Skoro zdobyłam uznanie w świecie muzyki, czas dokonać tego samego w świecie filmu.


"W.E." to drugi film Madonny. Jej reżyserski debiut, "Mądrość i seks", można było podziwiać w polskich kinach w sierpniu 2009 roku.

 

Artystka ma również w dorobku wiele ról filmowych, z których największą sławę przyniosła jej rola Evity - żony prezydenta Argentyny Juana Perona, w filmie o tym samym tytule. Film został nakręcony w roku 1996.

 

Póki co ostatnim śladem w dyskografii artystki jest płyta  "Hard Candy" z kwietnia 2008 roku. Z tego krążka pochodzi między innymi singiel "4 minutes", w którym Królowej Popu towarzyszy Justin Timberlake.

 


za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!