Powrót Kelly Rowland

Artystka wydaje niebawem trzecią solową płytę, która nosi nazwę "Here I Am"

 

Trzeci solowy album Rowland to kulminacja jej solowej kariery. Bardzo różnorodna stylistycznie płyta powstała przy współpracy z czołowymi producentami i kompozytorami, jak Dr. Luke, Stargate czy David Guetta. Materiał promują single "Motivation”, w którym gościnnie pojawia się Lil Wayne oraz „Down For Whatever”.

 

Poniżej możecie wysłuchać singla "Motivation":


 

Kelly stała się międzynarodową gwiazdą mając zaledwie 16 lat, kiedy razem z Beyonce i Michelle Williams stworzyła Destiny's Child. Grupa w krótkim czasie stała się jednym z najpopularniejszych żeńskich zespołów, a  ich płyty rozeszły się w oszałamiającej ilości 60 milionów egzemplarzy na całym świecie.

 

 

Doświadczenie zdobyte w szeregach Destiny's Child pozwoliło młodej wokalistce rozpocząć solową ścieżkę kariery. Artystka nie boi się eksperymentować - raz może pojawić się w utworach największych raperów, jak Lil Wayne, czy Nelly, żeby zaraz potem zawładnąć klubowymi parkietami śpiewając w nagraniach czołowych DJ-ów, takich jak Alex Gaudino, czy David Guetta, z którym nagrała swój wielki hit "Commander”.

 

Kelly Rowland obok kariery muzycznej, z powodzeniem próbuje swoich sił w aktorstwie, ostatnio podjęła zupełnie nowe wyzwanie - została jurorką w brytyjskiej edycji X Factora.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!