The Voice of Poland live!

04.11.2011 18:30
fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe (fot. materiały prasowe)

Już w sobotę kolejny odcinek The Voice of Poland na żywo! Tym razem w programie zmierzą się drużyny Nergala oraz Ani Dąbrowskiej.

 

W sobotę wieczorem na scenie programu The Voice of Poland zaprezentują się pięcioosobowe drużyny Nergala oraz Ani Dąbrowskiej. Spośród uczestników z każdej grupy najpierw widzowie wybiorą dwie osoby, które przejdą dalej, a następnie trenerzy zadecydują o tym, kto zostanie, a kto zmierzy się w tzw sing - offach, czyli w dogrywce. Ostatecznie, dwóch uczestników będzie musiało pożegnać się z programem.

 

W zeszłym tygodniu z rywalizacji odpadli Maciek Moszyński, który przegrał w dogrywce z Mateuszem Krautwurstem oraz Ewa Kłosowicz, od której według jurorów lepszy był Ian Rooth.

 

Kto tym razem odpadnie z programu, a kto będzie mógł wciąż walczyć o międzynarodowy kontrakt płytowy?

 

Dowiecie się oglądając The Voice of Poland, sobota godz. 20.05 na TVP2!

 

A w Radiu Złote Przeboje codziennie o 19:15, aż do samego finału usłyszycie The Voice of Poland NEWS, czyli najświeższe informacje o programie, prezentować będzie Agnieszka Kasprzyk!

 

W każdą sobotę od 18.00 - 19.00 na antenie Radia Złote Przeboje usłyszycie specjalne wydanie The Voice of Poland EXTRA, w którym to zaserwujemy Wam najświeższe relacje wprost zza kulis programu.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!