Rihanna wróci do Chrisa Browna?

Rihanna najwyraźniej wciąż coś czuje do Chrisa Browna. Para rozstała się trzy lata temu, po tym, jak muzyk poważnie pobił piosenkarkę tuż przed rozdaniem nagród Grammy. Rihanna wiele razy opowiadała o tym zdarzeniu, twierdząc, że bardzo ją ono wzmocniło.

Jak twierdzą znajomi artystki, Rihanna jest zdecydowanie zainteresowana odnowieniem znajomości.

- Nie tylko pisze do niego na Twitterze - wyjaśnił informator. - Niedawno pojawiła się także w jego studiu - dwukrotnie. Ciągle do niego dzwoni i wysyła mu SMS-y. To zaczyna być problematyczne.

W wywiadzie udzielonym na początku 2011 roku dla magazynu Vogue, Rihanna twierdziła, że zdarzenie to dało jej bardzo dużo siły.

Chris Brown mnie wyzwolił - powiedziała Rihanna. W końcu byłam zdolna do forsowania swoich pomysłów i tworzenia bardziej osobistej muzyki. Zaczęłam opowiadać historie, które są moimi historiami. Mój wcześniejszy album był ostrożny, zaplanowany przez producentów i bardzo niewinny. W tamtym okresie mojego życia nagle się przebudziłam. Życie nie jest usłane różami. Moje życie jest takie samo jak wasze. Zrozumiałam, że musze trzymać głowę wysoko i dumnie - dodaje. Zaczęłam być bardziej agresywna i używać niecenzuralnych słów, ale razem z tym przyszła wolność wyrazu. Przestałam czuć, że muszę przepraszać za bycie sobą.

Dorobek gwiazdy zamyka album "Talk That Talk" z listopada 2011 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!