Daniel Radcliffe i Lana Del Rey?

Okrzyknięty najgorszym w historii programu "Saturday Night Live" występ Lany Del Rey, znalazł swojego obrońcę. Okazał się nim aktor Harrego Pottera - Daniel Radclife.

Niepochlebnie na temat popisu wokalistki wypowiedziała się m.in. Juliette Lewis. Krytyczne komentarze pojawiły się także na rozmaitych forach i serwisach społecznościowych. Daniel Radcliffe, który zapowiadał w "SNL" młodą gwiazdę, zupełnie nie rozumie jednak tak ostrej reakcji.

- W komentarzach głównie poruszana jest kwestia jej przeszłości i rodziny oraz rzeczy, które nikogo nie powinny obchodzić - tłumaczy brytyjski aktor. - Nie uważam, by jej występ zasługiwał na taką reakcję.

LONDON - FEBRUARY 10:  (UK TABLOID NEWSPAPERS OUT. WINNERS RESULTS EMBARGOED IN ALL MEDIUMS UNTIL 21:00 GMT FEBRUARY 10, 2008) Actor Daniel Radcliffe poses backstage in the Awards Room at The Orange British Academy Film Awards (BAFTAs) at the Royal Opera House on February 10, 2008 in London, England.  (Photo by Dave Hogan/Getty Images)Oceńcie sami osławiony już popis wokalistki w "SNL":

Debiut Lany Del Rey, "Born to Die", ukaże się 30 stycznia.

Radcliffe, który zasłynął rolą Harry'ego Pottera, ostatnio zagrał w gotyckim horrorze "Kobieta w czerni", który trafi do naszych kin 24 lutego.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!