Kevin Costner pożegna Whitney Houston

newsy
17.02.2012 11:01
Kevin Costner/fot.gala.pl

Kevin Costner/fot.gala.pl (Kevin Costner/fot.gala.pl)

Kevin Costner, który zagrał rolę ochroniarza i ukochanego Houston w filmie "Bodyguard", będzie jednym z mówców na uroczystościach pogrzebowych wokalistki. Artystka zostanie pożegnana 18 lutego w rodzinnej miejscowości Newark w stanie New Jersey.

Whitney Houston zmarła 11 lutego w wieku 48 lat. Nie tylko śpiewała, ale i grała. "Bodyguard" to jej największy sukces kinowy. Film, opowiadający o gwieździe estrady, która zakochuje się w swoim ochroniarzu, przyniósł aż 400 milionów dolarów wpływów. W produkcji tej Houston wykonała także jeden ze swoich największych hitów - cover piosenki Dolly Parton "I Will Always Love You":

Diwa wystąpiła także w filmach "Czekając na miłość" i "Żona pastora". Przed śmiercią zagrała w obrazie "Sparkle", którego premiera planowana jest na sierpień 2012 roku.

Na pogrzebie, poza Costnerem, swoją pożegnalną mowę wygłosi także producent Houston - Clive Davis. Matka chrzestna artystki, Aretha Franklin, zaśpiewa.

Dokładną przyczynę śmierci artystki mają ujawnić testy toksykologiczne. Ich wynik znany będzie za sześć do ośmiu tygodni. Gwiazda została znaleziona nieprzytomna w swojej wannie w hotelu w Beverly Hills.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!