Polak najlepszy według Beyoncé

Newsy
18.04.2012 11:33
Jimek, czyli polski kompozytor i producent Radzimir Dębski, został zwycięzcą światowego konkursu Beyoncé na najlepszy remiks kawałka "End Of Time".

Wersja Polaka wybrana została spośród 3000 innych nadesłanych propozycji. O wyborze najlepszego remiksu decydował panel sędziów, wśród których znalazła się również Beyoncé. Tak wyglądało jego ogłoszenie.Zwycięstwo oznacza 4 tysiące dolarów nagrody dla Jimka oraz zamieszczenie jego wersji utworu na wydawnictwie "4: The Remix". Zestaw ukaże się 24 kwietnia.Oto tracklista:
"Run the World (Girls)" Dave Audé Club Remix
"Countdown" Isa Machine Remix
"Best Thing I Never Had" Lars B Remix
"Love On Top" DJ Escape & Tony Coluccio Remix
"End Of Time" WAWA Extended
"End Of Time" JIMEK Remix

Kim jest najsłynniejszy Polak ostatnich dni?


Radzimir Dębski
występujący pod pseudonimem Jimek, syn kompozytora Krzesimira Dębskiego i piosenkarki Anny Jurksztowicz. Urodzony w 1987 roku. Ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie, a obecnie mieszka w Los Angeles. Mimo młodego wieku jest już uznanym kompozytorem. Napisał muzykę do serialu "Tancerze". A obecnie możemy posłuchać jego utworów oglądając serial "Ranczo" dla którego skomponował piosenkę "I tylko sny". Natomiast w "Przepisie na życie", gdzie słychać utwory jego taty, Krzesimira, to właśnie on gra w nich na fortepianie.

A tak brzmi oryginalna piosenka "End Of Time", którą zremiksował Jimek:

Longplay Beyonce - "4", z którego pochodzi "End Of Time" miał premierę w czerwcu 2011 roku.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!