Troskliwy Elton John martwi się o Lady Gagę

Newsy
05.06.2012 10:53
Elton John, Lady Gaga i Sting

Elton John, Lady Gaga i Sting (AP/Jason DeCrow)

Elton John martwi się o zdrowie Lady GaGi. Artysta twierdzi, że jego młodsza koleżanka za mało je i zbyt ciężko pracuje.
- Patrzę na GaGę i myślę: "Jak ona to robi?" - zastanawia się muzyk. - Rozmawiałem z jej rodzicami, oni też się o nią martwią. GaGa jest krucha i delikatna, a nie je kiedy powinna. Poza tym to dziewczyna, a dla dziewczyn ten biznes jest surowszy. Pracuje za trzech. Jednej nocy jest w Danii, a następnej - w Arabii Saudyjskiej. Boję się o jej zdrowie.

Ostatni longplay Eltona Johna to "The Union" nagrany z pomocą Leona Russella. Album ukazał się w październiku 2010 roku.

Elton John performs at Madison Square Garden Tuesday, Nov. 27, 2001 in New York. With Tuesday's performance, John ties the record of 52 performances by a single act or group at Madison Square Garden, set by the Grateful Dead in 1994. (AP Photo/Mark Lennihan)

Przypomnijmy, że w tym roku artysta przyjedzie do Polski na dwa koncerty. 8 lipca zagra w trójmiejskiej Ergo Arenie, a dzień wcześniej w łódzkiej Atlas Arenie.

Dyskografię Lady GaGi zamyka krążek "Born This Way" z maja 2011 roku.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!