Zespół Sistars powraca!

Newsy
18.06.2012 11:50
Sistars

Sistars (mat. promocyjne)

Po sześciu latach przerwy, muzycy z zespołu Sistars postanowili powrócić do studia nagraniowego.

Trudno uwierzyć, ale grupa powstała aż 11 lat temu. Po 5 latach wspólnego grania zdecydowali zawiesić swoją działalność. Każdy z muzyków poszedł w inną stronę, próbując swoich sił w solowych projektach. Tylko najbardziej wierni fani wierzyli w powrót formacji. Ich cierpliwość została nagrodzona!

NZ. Sistars, pierwszy od 5 lat wspolny koncert   Orange Warsaw Festival 2011, stadion Legii, Wa-wa, 18.06.2011,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM  ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Nie ma wątpliwości, że punktem zwrotnym dla Sistars było ich zeszłoroczne spotkanie podczas Orange Warsaw Festival, gdzie zagrali swój jubileuszowy koncert. Warto podkreślić, iż ich wytęp miał być jedynie jednorazową niespodzianką dla fanów.

Najwidoczniej muzykom tak bardzo spodobał się pomysł reaktywacji, że wkrótce po występie zaczęli się spotykać w studiu. Management zapewnia , że prace nad nową płytą trwają, a już wkrótce będzie można zobaczyć Sistars na żywo podczas koncertów w całej Polsce.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!