Musicalowa Cher w trzech wcieleniach

Cher pracuje nad broadwayowskim musicalem opartym na jej życiu, w którym mają się ukazać różne wcielenia artystki, zaczynając od początków jej kariery.

Piosenkarka zaangażowana jest w projekt od pewnego czasu. Jak zdradziła, usłyszymy w nim jej największe przeboje, istnieje także szansa, że sama zagra jedną z ról.

W dziele będziemy mogli oglądać aż trzy wcielenia Cher, które będą na siebie wzajemnie oddziaływać. Pierwsze - z czasów początków kariery, zanim poznała swojego męża Sonny'ego Bono. Drugie - przedstawiające artystkę od momentu zakończenia małżeństwa do wydania albumu "Believe". Ostatnie, ukazujące ją obecnie.

- Wszystkie trzy będą ze sobą rozmawiać i śpiewać - zdradziła. - Pomagam pisać ponieważ byłam tam, i nikt nie zna tych historii lepiej ode mnie.

Singer Cher attends the 20th annual Glamour Women of the Year Awards at Carnegie Hall in New York, on Monday, Nov. 8, 2010. (AP Photo/Peter Kramer)

Ostatni album w pozycji wokalistki to ścieżka dźwiękowa do filmu "Burleska". Krążek z muzyką trafił do sprzedaży w listopadzie 2010 roku. Regularną dyskografię gwiazdy zamyka dzieło "Living Proof" z listopada 2001 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!