Duety Libera na płycie

Już 21 maja swoją premierę będzie miał nowy album Libera zatytułowany ?Duety?. Na płycie usłyszymy m.in. Andrzeja Krzywego, Sylwię Grzeszczak, Marcina Urbasia, zespół Video czy Natalię Szroeder.

Zapowiedzią płyty LIBERA, był utwór nagrany wspólnie z Mateuszem Mijalem pt. „Winny”, który w krótkim czasie zdobył ogromną popularność.

Kolejnym singlem zwiastującym nową płytę była piosenka nagrana w duecie z Natalią Szroeder pt. „Wszystkiego na raz”. W teledysku do piosenki gościnnie wystąpiła Kasia Cichopek.

Przeczytaj: Kasia Cichopek w teledysku polskiego rapera >>>

Od września Liber , był jedną z gwiazd programu Bitwa na Głosy, gdzie ze swoją drużyną z rodzinnych Obornik doszedł do finału.

Raper, muzyk, autor tekstów, występuje na scenie od ponad 10 lat. Dużą popularność przyniosła mu współpraca z Sylwią Grzeszczak. Mają na swoim koncie wspólne przeboje jak: "Co z nami będzie", "Nowe szanse", "Mijamy siebie".

Jego wcześniejsze dokonania dotyczą m.in. grupy Ascetoholix, z którą stworzył wielki przebój "Skarby". Nagrywał też z taki artystami jak: Kombii, Mezo czy Kasia Wilk.

Liber jest odpowiedzialny za słowa wszystkich swoich piosenek. Pisał też większość utworów na solową płytę Sylwii Grzeszczak "Sen o przyszłości" ( płyta niedawno pokryła się potrójną platyną), dla Agnieszki Włodarczyk (jej debiutancki album "Nie dla oka" osiągnął status złotej), Mateusza Mijala, Rafała Brzozowskiego i wielu innych.Piłka nożna odegrała ważną rolę w życiu i twórczości Libera. Sam próbował swoich sił jako piłkarz, szybko jednak wybrał drogę muzyczną. Pasja pozostała, a najlepszym dowodem są "piłkarskie utwory": m.in. "mistrzostwo" nagrane z Mezo przy okazji Mundialu 2006 czy szlagierowa "Czysta gra" - utwór skomponowany dla Lecha Poznań na 85-lecie klubu. Od momentu nagrania piosenki artysta postanowił stworzyć "Magię Futbolu" - pierwszy, pełnowymiarowy album poświęcony piłkarskiej tematyce. Płytę wsparli gościnnie m.in. Rafał Brzozowski i góralski zespół Inoros. Krążek osiągnął sukces, a promujący go singiel "Czyste Szaleństwo" stał się jedną z najczęściej granych piosenek przez rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne podczas Euro 2012.

Niedawno Liber był gościem programu "To właśnie muzyka" w Radiu Złote Przeboje. Posłuchajcie co zdradził Kubie Mędrzyckiemu.

Wywiad z Liberem w "To właśnie muzyka" >>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!