Al Bano i Romina Power w Krakowie już w maju!

Newsy
07.09.2015 20:29
Al Bano, Romina Power.

Al Bano, Romina Power. (Eastnews)

Jeden z najsłynniejszych włoskich duetów - Al Bano i Romina Power - wystąpią w Krakowie! 15 maja 2016 r., o godz. 18:00, w TAURON Arenie Kraków zabrzmią takie przeboje jak: "Felicita", "Sempre sempre", "Liberta, Sharzan" czy "Nostalgia Canaglia".

Po przeszło dwudziestoletniej nieobecności Al Bano i Romina Power, powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności.

Koncert, który odbędzie się 15 maja 2016 r. w TAURON Arenie Kraków z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. Będzie to jedyny występ włoskiego duetu w Polsce.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Al Bano i Rominy Power takie jak: "Felicita", "Sempre sempre", "Liberta, Sharzan" czy "Nostalgia Canaglia", a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio PaolettiJerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power publiczność może spodziewać się muzycznej niespodzianki.

To będzie wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!