Nowy album Zdzisławy Sośnickiej już we wrześniu!

Newsy
08.09.2015 18:43
Zdzisława Sośnicka

Zdzisława Sośnicka (EastNews)

Najnowszy album Zdzisławy Sośnickiej powstał dzięki piosence "Tańcz choćby płonął świat", który wokalistka otrzymała w prezencie od Romualda Lipko.

Efektem tej niezwykłej współpracy jest kobiecy, ciepły pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest - AFIRMACJA ŻYCIA.

Zdzisława Sośnicka odkrywa przed nami wiele kolorów szczęścia oraz tajemnicę radości życia z perspektywy mądrej, dojrzałej i spełnionej kobiety. Tyle ile piosenek tyle twarzy Zdzisławy Sośnickiej - tej znanej z poprzednich płyt jak i nowej brzmieniowo i stylistycznie. Każdy z albumów był totalną zmianą artystyczną, a ten jest całą paletą przeobrażeń. Artystka zmienia się muzycznie jak kameleon. Każdy utwór śpiewa inaczej i inną barwą. Album zawiera utwory taneczne: "Sen", "Pamiętaj to co dobre", "Chodźmy stąd", balladowe: "Ta sama", "Nie żałuj tych lat".

Zdzisława Sośnicka

W książeczce albumu Artystka zamieszcza list do fanów oraz przybliża nam historię powstania każdej z piosenek. Można tu wyczytać podziw dla talentu jakim darzy współtwórców albumu. Książeczka zawiera piękne portrety Zdzisławy Sośnickiej autorstwa wybitnego fotografika Jacka Poremby. Temperaturę oraz energię piosenek oddaje odcień koralowej czerwieni, która dominuje w poligrafii płyty.

Tytułowa piosenka albumu "Tańcz choćby płonął świat", opiewająca taniec człowieka z życiem niesie pozytywny, ponadczasowy przekaz - kochaj życie! Tańcz! Twórcą teledysku do tego utworu jest Jacek Kościuszko. Tancerze symbolizują Człowieka i Los, którego doświadcza - narodziny, strach, fascynację światem, zapomnienie i euforię, rutynę i próbę wyrwania się z niej, uniesienie. Taniec z życiem, który pochłania parę do cna, wykonują Zyta Bujacz i Michał Łabuś.

Artystkę znamy doskonale choćby z takiego złotego przeboju jak "Żegnaj lato na rok". Czym zaskoczy na nowym albumie?! Przekonamy się już za kilka dni!

Jeśli poszukujecie pięknych melodii, pozytywnych, głębokich piosenek bogactwa brzmienia i najwyższej jakości muzyki to album dla Was!

RADIO ZŁOTE PRZEBOJE - MUZYKA MOJEGO ŻYCIA!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!