Koncert Years & Years na warszawskim Torwarze!

15 marca 2016 roku, na warszawskim Torwarze wystąpi brytyjska formacja tworząca elektroniczną muzykę Years & Years.

Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah, a echa lat 90. nieprzerwanie przebijają się przez ich kompozycje, które podbiły serca fanów na całym świecie. Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym. W 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha.

Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim wydali debiutancki album. Płyta "Communion" bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

"Communion" pokrył się w Polsce złotem. Nie zabrakło na nim przebojowych singli: "Shine", "King" i "Desire" na czele, ale też spokojniejszych propozycji, jak wieńczące krążek "Memo".

Aktualnie Years & Years intensywnie koncertują, wyprzedając kolejne, coraz większe sale na całym świecie. W 2015 roku byli w Polsce dwukrotnie. Najpierw zachwycili na poznańskim Spring Break Showcase Festival & Conference, a później na gdyńskim Open'erze. Marcowy koncert na warszawskim Torwarze będzie ich pierwszym klubowym występem w naszym kraju.

Wejściówki na to wydarzenie trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 13 listopada. Dostępne będą na Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!